Xiaomi 11T Pro z ładowaniem 120 W! Mamy potwierdzenie

mi mix 4
Xiaomi MIX 4

Xiaomi przygotowuje się na konferencję, która odbędzie się 15 września i przyniesie nam masę nowości. Firma postanowiła dać nam pewien przeciek i potwierdziła, że w najnowszym Xiaomi 11T Pro zobaczymy ładowanie HyperCharge!

Xiaomi 11T Pro z ładowaniem 120 W HyperCharge

Jakiś czas temu wyciekła częściowa specyfikacja Xiaomi 11T Pro, która wspominała o szybkim ładowaniu o mocy 120 W. Na kilka dni przed premierą, Xiaomi Polska postanowiło element ten potwierdzić. Xiaomi HyperCharge faktycznie będzie dostępne w najnowszym flagowcu Chińczyków. Warto jednak dodać, że nie jest to pierwszy smartfon z taką technologią – tę samą cechę znajdziemy chociażby w Black Shark 4 oraz Xiaomi MIX 4.

A co z resztą specyfikacji? Zacznijmy od ekranu, bo ten będzie wykonany w technologii OLED, a jego częstotliwość odświeżania wynosić ma 120 Hz. Co ciekawe, jest to nieco mniej niż w ubiegłorocznym Xiaomi Mi 10T Pro, który miał odświeżanie na poziomie 144 Hz, jednak technologia ekranu to było tylko LCD. Muszę jednak dodać, że różnica między 120 a 144 Hz jest minimalna i mało kto to odczuje. Różnica między OLED a LCD jest ogromna i za ten krok należą się Xiaomi ogromne brawa.

11T Pro zaspokoi nawet najbardziej wymagającego użytkownika – głównie dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 888 z obsługą sieci 5G oraz WiFi 6. Wspomniana wyżej technologia szybkiego ładowania naładuje ogniwo o pojemności aż 5000 mAh!

A co z ceną? Według plotek Xiaomi 11T Pro ma być sprzedawany w Wietnamie za 13-15 mln VND, czyli około 2250-2580 złotych. Niestety, nie wiemy jak to będzie wyglądać w Europie, a tym bardziej w Polsce.

Źródło: Xiaomi Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!