Xiaomi 12 Ultra jest tak brzydki, że aż mi się podoba. Domniemany design pokazuje ciekawą cechę

Xiaomi 12 ultra
(fot. Letsgodigital)

O ile w średniej i budżetowej półce cenowej Xiaomi pokazuje niemalże takie same urządzenia, tak flagowce mają nas zaskoczyć designem. Nie inaczej jest w przypadku Xiaomi 12 Ultra – ten telefon może wyglądać jak… pralka.

Xiaomi 12 Ultra może wyglądać kontrowersyjnie

W sieci pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące Xiaomi 12 Ultra. Prawdopodobny case na telefon zdradza, że telefon będzie borykać się z WIELKIM problemem. Mowa tu o wyspie z aparatami. Podobnie jak w POCO F2 Pro, ta będzie zaokrąglona, ale ma być o wiele większa. W zasadzie to będzie ogromna i tak jakby nawiązuje do profesjonalnych aparatów fotograficznych.

Xiaomi 12 Ultra
(fot. Letsgodigital)

Wyspa z aparatami skrywa w sobie kilka różnych matryc oraz diody doświetlające. Na samym środku wyspy znajduje się największy aparat. Niestety, nie wiemy nic więcej o tym telefonie, choć plotki mówią o implementacji matrycy Samsung Isocell GN5 50 MP oraz baterii o pojemności 5000 mAh. Ta będzie ładowana mocą co najmniej 120 W – wiemy, że takową technologię chiński gigant już ma. Oczywiście nie zabraknie flagowego procesora Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 oraz mocnego ekranu OLED – prawdopodobnie o przekątnej 6,8 cala.

Xiaomi 12 Ultra
(fot. Letsgodigital)

Powstały na bazie przecieków koncept pokazuje, ze telefon – oprócz tej wyspy – może wyglądać naprawdę dobrze – tym bardziej jeśli dostanie tak zaokrąglone krawędzie. Gdyby faktycznie pojawił się taki 12 Ultra w wersji białej to bym naprawdę chciał go kupić. W tej brzydocie dostrzegam ogromne piękno i mi się po prostu podoba. Nie wiem jak Wam…

Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać. Premiera powinna odbyć się już niedługo i można założyć, że jest na co czekać.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!