Xiaomi 12 – wiemy kiedy zadebiutuje!

Xiaomi 12 mini
(fot. gizchina)

Jest już koniec 2021 roku, a więc to początek premier najnowszych flagowych smartfonów. Jak się okazuje, jednym z pierwszych będzie Xiaomi 12.

Xiaomi 12 pojawi się jeszcze w 2021 roku!

Xiaomi pełną parą szykuje się do premiery najnowszego flagowca. Jak mówią przecieki, Xiaomi 12 ma pojawić się jeszcze w 2021 roku, a dokładnie 16 grudnia. Warto tutaj dodać, że ten termin nie jest taki przypadkowy – otóż wtedy minie niecały rok od premiery Xiaomi Mi 11 (miała miejsce 28 grudnia 2020 roku). Co ciekawe. konferencja ma trwać aż 4 godziny.

To może oznaczać, że podczas premiery ujrzymy więcej nowości niż sam Xiaomi 12. Mówi się o jego pomniejszonej wersji Xiaomi 12 mini, o której więcej pisaliśmy >>tutaj<<.

A co zaoferuje Xiaomi 12? Tutaj niestety panuje spora cisza. Mówi się o najnowszym układzie Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Do tego możemy oczekiwać bardzo szybkiego ładowania – chociażby na poziomie 120 W tak jak w Xiaomi 11T Ultra lub Xiaomi MIX 4. Do premiery pozostał mniej niż miesiąc, więc zapewne poszczególne elementy specyfikacji będą powoli wyciekać. Pozostało nam nic innego jak czekać.

Źródło: mydrivers.com przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!