Xiaomi 13: premiera odwołana!

Xiaomi 13
Xiaomi 13 – premiera

Przecieków i potwierdzonych informacji o Xiaomi 13 i MIUI 14 mieliśmy już sporo, a sama premiera miała dobyć się już jutro. Tak się nie stanie.

Xiaomi 13 bez premiery 1 grudnia

Jutro miała odbyć się premiera linii smartfonów Xiaomi 13 oraz nakładki MIUI 14. Niestety, wydarzenie ustalone na 1 grudnia nie będzie miało miejsca. O tym zostaliśmy poinformowani przed chwilą. Oficjalny komunikat brzmi:

Z przykrością informujemy, iż premiera smartfonów z serii Xiaomi 13 została przełożona na inny termin. Gdy tylko potwierdzona zostanie nowa data premiery, poinformujemy Was o niej. Dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie.

Póki co, nie znamy oficjalnej przyczyny zmiany terminu premiery telefonów. Pojawiło się wiele przecieków, ale do tej pory raczej nikt na to nie zwracał uwagi i tego typu wydarzenia dalej się odbywały. Portal MIUI Polska podejrzewa, że powodem może być śmierć byłego prezydenta Chin Jianga Zemina.

Niestety, nie poinformowano również kiedy faktycznie odbędzie się premiera. Zapewne nowy termin zostanie podany w ciągu kilku najbliższych dni. Xiaomi 13 ma zaoferować chociażby najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 wyróżniający się bardzo dobrą wydajnością oraz kulturą pracy. Do tego ma współpracować z najnowszą wersją nakładki MIUI 14.

Źródło: MIUI Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!