Xiaomi AirDots Pro 2 w drodze. Premiera razem z Mi MIX 4?

Xiaomi AirDots Pro 2 w drodze. Premiera razem z Mi MIX 4?

Xiaomi AirDots i AirDots Pro nie są słuchawkami idealnymi. Jednak ich wygoda i świetny stosunek ceny do możliwości sprawiły, że ogrom fanów marki zdecydował się na ich zakup, a następnie pokochał ten sprzęt. Teraz w sieci pojawiają się informacje na temat drugiej generacji wersji z “Pro” w nazwie!

Xiaomi AirDots Pro 2

Chiński producent najpierw zaprezentował światu AirDotsy, a następnie AirDotsy Pro. Oczywiście w międzyczasie pojawiła się także wersja sygnowana logo Redmi, a następnie oba produkty giganta z Państwa Środka trafiły pod delikatnie innymi nazwami do Europy, a w tym i do naszego kraju. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie pudełka mającego rzekomo zawierać drugą generację wersji z “Pro” w nazwie. Samo pudełko nie będzie się zbytnio różnić od tego co widzieliśmy już wcześniej, ale prawdę mówiąc to tylko opakowanie. Oczywiście w przypadku droższych sprzętów miłym dodatkiem jest rozpakowanie pięknego i przemyślanego pudełka, ale Xiaomi ma wyróżniać się świetnym stosunkiem ceny do możliwości, a co za tym idzie gdzieś trzeba zaoszczędzić.

Xiaomi AirDots Pro 2 w drodze. Premiera razem z Mi MIX 4?

Warto przeczytać: Recenzja pierwszych całkowicie bezprzewodowych słuchawek Xiaomi AirDots!

Co ze specyfikacją? Niestety, ale na jej temat nie wiemy zbyt wiele. Według plotek Xiaomi AirDots Pro 2 mają otrzymać Bluetooth 5.0 zamiast 4.2 znanego z poprzedniej generacji. To oznacza tak naprawdę większą stabilność połączenia oraz mniejsze zużycie baterii podczas słuchania muzyki. Wygląd dokanałówek nie powinien znacząco odbiegać od tego co widzieliśmy w przypadku AirDots Pro.

Zobacz także: Xiaomi Mi9 lite nadchodzi jako globalna wersje Mi CC9

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Chiński producent w tym roku ma zaprezentować światu Mi MIXa 4. Na jego premierę czeka naprawdę ogrom fanów rynku mobilnego i myślę, że właśnie ta konferencja jest idealną okazją do pokazania nam nowej odsłony słuchawek typu TWS. Tym samym bardzo możliwe, że Xiaomi AirDots Pro 2 zadebiutują już we wrześniu tego roku. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o słuchawkach typu TWS? Korzystaliście z AirDotsów lub AirDotsów Pro firmy Xiaomi? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!