Strona główna Aktualności Xiaomi Amazfit BIP 2 na horyzoncie!

Xiaomi Amazfit BIP 2 na horyzoncie!

-

Amazfit BIP to jeden z ciekawszych i tańszych „smart” zegarków w ofercie Xiaomi. Teraz wygląda na to, że Chinczycy pracują już nad jego następcą – Xiaomi Amazfit BIP 2 – co sugeruje wyciek oprogramowania!

Amazfit BIP 2 jeszcze w tym roku

Przecieki z firmy to jedno – nie zawsze odzwierciedlają one rzeczywistość, gdyż czasem wypuszczane są tylko po to, by był o danej marce szum w sieci. Co innego jeśli mowa o oprogramowaniu. Tutaj trzeba myśleć z wyprzedzeniem i wprowadzać nowe rozwiązania jeszcze zanim dane urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane. I właśnie oprogramowanie Xiaomi zdradza, że nowa generacja zegarka jest już na horyzoncie!

Analiza przeprowadzona została przez jednego z czytelników włoskiego serwisu GuzChina. Zgodnie z informacjami przez niego przekazanymi, Amazfit BIP 2 dostanie większą baterię od poprzednika (200 mAh) i wodoszczelność 5 ATM. Ponadto okazuje się, że nowy zegarek pojawi się w wariancie z modułem NFC, choć wciąż nie wiadomo, czy będzie ono działać w Europie, czy może dedykowane jest dla chińskiego rynku, jak to było w przypadku Xiaomi Mi Band 3.

Warto przeczytać: Mapy Google na Xiaomi Mi Band 3 i Amazfit BIP? Teraz jest to możliwe!

Niestety nie wiadomo niczego na temat możliwej daty premiery nowego zegarka. Jeśli miałbym zgadywać, to spodziewałbym się jej jeszcze przed wakacjami, żeby można było z niego skorzystać w „najgorętszym” dla sportowego sprzętu okresie. Jak jednak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże…

Czekacie na premierę Xiaomi Amazfit BIP 2?

Źródłogizchina.it

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej