Xiaomi Black Shark 3 5G otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania 65 W

Xiaomi Black Shark 3 5G otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania 65 W

Xioami Mi 10 Pro miał wspierać szybkie ładowanie o mocy 66 W. Tak się jednak nie stało i maksymalna moc, z którą możemy ładować ten smartfon to 50 W. Według najświeższych informacji jeszcze szybszym ładowaniem będzie mógł się pochwalić nadchodzący wielkimi krokami Black Shark 3 5G!

Xiaomi Black Shark 3 5G

Nowy smartfon z serii Black Shark będzie bez wątpienia sprzętem stworzonym dla fanów gier mobilnych. Wprawdzie data premiery tego urządzenia nadal pozostaje tajemnicą, ale sam chiński producent ujawnia coraz to więcej informacji na temat tego sprzętu. Xiaomi Black Shark 3 5G otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh, która będzie wspierać szybkie ładowanie o mocy 65 W. Według postu opublikowanego w serwisie Weibo moc ta sprawi, że nachodząca nowość firmy z Państwa Środka ma naładować się od 0% do 100% w ciągu zaledwie 38 minut. Wynik ten bez wątpienia robi wrażenie i może okazać się czymś wyjątkowo przydatny, aby szybko naładować smartfon pomiędzy sesjami gier mobilnych.

Co jeszcze wiemy na temat specyfikacji Xiaomi Black Shark 3 5G? Bez wątpienia sprzęt ten zostanie wyposażony w Qualcomm Snapdragona 865. Procesor ten jest najmocniejszą jednostką mobilną w androidowym świecie i gamingowy smartfon najzwyczajniej w świecie musi go otrzymać. Nadchodząca wielkimi krokami nowość producenta z Państwa Środka powinna także otrzymać, w najmocniejszym wariancie, nawet 16 GB RAM-u LPDDR5. Na pliki użytkownika natomiast powinno zostać przeznaczone minimum 128 GB pamięci UFS 3.0 lub UFS 3.1.

Zobacz także: Odblokowanie bootloadera w POCO X2 jest niemożliwe. Czy to błąd czy celowe działanie?

Kiedy możemy spodziewać się premiery Black Sharka 3 5G? Możliwe, że jeszcze w marcu tego roku. Xiaomi, jeśli chce nawiązać realną walkę z konkurencją, to musi zaprezentować światu swój gamingowy smartfon jak najszybciej. Tak naprawdę sprzęty dla graczy nie różnią się zbytnio od tradycyjnych flagowców, a co za tym idzie sami gracze mobilni mają ogromny wybór co do zakupu nowego telefonu. Miejmy jednak nadzieję, że tym razem Xiaomi czymś jeszcze nas zaskoczy!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Black Shark 2 Pro.

Co myślicie o specyfikacji Black Shark 3 5G? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!