Xiaomi zapowiada nową serię smartfonów. Widzę tu inspirację OPPO

xiaomi logo

Nie spodziewałem się, że Xiaomi planuje wprowadzić kolejną serię smartfonów. Jak widać taktyka im więcej modeli, tym więcej kupujących ma się dobrze, ponieważ mimo dylematu w wyborze zdecydują się oni na smartfon od tego chińskiego giganta. Tymczasem jednak nowa seria ma nie utrudniać nikomu wyboru, ponieważ zdaje się mieć dedykowane grono odbiorców.

Premiera Xiaomi CIVI już w przyszłym tygodniu

Nową linię smartfonów o nazwie Xiaomi CIVI zapowiedziano na chińskim portalu Weibo. Tam pojawiły się teaser i krótkie wideo. Premiery urządzeń możemy spodziewać się już w przyszłym tygodniu.

Xiaomi CIVI

Jak pokazuje wideo, smartfony Xiaomi CIVI są raczej skierowane do przedstawicielek płci pięknej. Urządzenie wyróżnia się ciekawym designem, a na materiale jest przedstawione wraz z kobiecą dłonią. Jak podaje źródło, obudowa ma grubość 6,98 mm, czyli telefon jest naprawdę cienki. Filmik ujawnia również złotą ramkę i wyspę na aparaty, zakrzywiony wyświetlacz oraz potrójny aparat fotograficzny. Najbardziej uwagę przyciąga wykończenie obudowy mieniącej się kryształkami. Nie chcę być czepialski, ale bardzo podobne rozwiązanie pokazało niedawno OPPO. Nosi ono nazwę Reno Glow, a Reno6, którego testuję i ma właśnie takie plecki, wcale się nie brudzi. Jeśli Xiaomi inspirowało się OPPO, to mam nadzieję, że skopiowali nie tylko wygląd, ale i odporność na ślady użytkowania.

Premiera urządzeń Xiaomi CIVI ma się odbyć w najbliższy poniedziałek 27 września. Myślę, że pewnie niedługo zostanie ujawnione więcej informacji.

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!