Xiaomi z konferencją w Polsce jeszcze w sierpniu! Zaprezentuje wiele nowych produktów

Xiaomi Mi Store lublin
Mi Store w Plaza Lublin

Jak się okazuje, jeszcze przed globalną, wrześniową premierą Xiaomi, producent planuje wprowadzić na nasz rynek pewne nowości. Ale o jakie produkty chodzi?

Zapisz wydarzenie: polska konferencja Xiaomi 31 sierpnia 2021 roku

Polski oddział Xiaomi właśnie zaczął rozsyłać zaproszenia na konferencję Xiaomi, która odbędzie się już za tydzień, 31 sierpnia 2021 roku o 10:00. Przyjmie ona formę online i zostaną pokazane produkty, które wejdą do sprzedaży w naszym kraju. A o jakie produkty chodzi?

Zaproszenie z nazwy wymienia tylko hulajnogę Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Udostępnione grafiki sugerują jeszcze nadejście routera i słuchawek typu TWS. Sam spodziewam się wprowadzenia Xiaomi Redmi 10 i/lub innego modelu również z linii Redmi. Nie bez powodu wybrano termin 31 sierpnia, czyli zaraz przed rozpoczęciem roku. Tematem konferencji ma być #SzkołaXiaomi, a więc możemy spodziewać się promocji związanych właśnie z powrotem do szkolnych ławek.

xiaomi
Zaproszenie na konferencję Xiaomi

Na więcej informacji musimy poczekać aż do samej konferencji. Myślę, że jest na co czekać, tym bardziej jeśli planujemy zakup nowości w znacznie obniżonej cenie – przedsprzedaże u Xiaomi zawsze były dobre.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!