Xiaomi zaprasza na konferencję. Będą nowe produkty

xiaomi

Xiaomi właśnie rozesłało zaproszenia na kolejną konferencję, która odbędzie się w połowie września. Każdy z nas może dołączyć!

Zapisz w kalendarzu: 15 września 13:00 – konferencja Xiaomi

Xiaomi właśnie rozesłało zaproszenia na kolejną konferencję. Odbędzie się ona już 15 września 2021 roku o 13:00 czasu polskiego. Transmisję będzie mógł obejrzeć każdy za pośrednictwem oficjalnych kanałów Xiaomi na Twitterze, YouTube oraz Facebooku.

Już 15 września br. kolejne ekscytujące premiery od Xiaomi! Podczas wydarzenia online zaprezentujemy kilka zupełnie nowych produktów. Bądźcie czujni i wyczekujcie kolejnych informacji!

xiaomi

Póki co, nie wiemy czego oczekiwać. Osobiście spodziewam się wprowadzenia najnowszych tabletów Mi Pad 5 i Mi Pad 5 Pro na nasz rynek. Ponadto niektórzy uważają, że Chińczycy zaprezentują Xiaomi Mi 11T i Xiaomi Mi 11T Pro. Ja jednak spodziewam się tych tabletów oraz może jakichś innych urządzeń – w tym monitora czy opaskę Mi Band 6 z NFC, o której więcej pisaliśmy >>tutaj<<.

Tak jak wspomina same Xiaomi, pozostało nam tylko czekać na kolejne szczegóły. Cokolwiek to będzie, zapewne jest czego wyczekiwać.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!