Xiaomi Mi 11 Lite na zdjęciach? Możliwe…

Xiaomi
Xiaomi Mi 11

Już jutro czeka nas oficjalna, polska premiera Xiaomi Mi 11. Na rynku telefon ten dostępny jest już od miesiąca, a teraz nadszedł czas na jego debiut w naszym kraju. W sieci natomiast pojawiły się zdjęcia smartfona, który może okazać się być Xiaomi Mi 11 Lite.

Xiaomi Mi 11 Lite nadchodzi

Choć bazowa wersja Mi 11 dopiero będzie debiutować w naszym kraju, to jego oficjalna premiera w Chinach miała miejsce jeszcze w ubiegłym roku. Nie powinno więc nikogo dziwić, że w sieci pojawiają się już doniesienia o nadejściu jego rodzeństwa. Jakiś czas temu słyszeliśmy pierwsze plotki o mocniejszej wersji , a teraz nadszedł czas na słabszy wariant, czyli Xiaomi Mi 11 Lite.

Jeśli zdjęcia, które trafiły do internetu okażą się prawdziwe, to Mi 11 Lite będzie podobny z wyglądu do mocniejszego brata. Różnicą będzie jednak brak zakrzywionych krawędzi na froncie oraz z tyłu telefonu – zarówno ekran jak i plecki mają być całkowicie płaskie. Urządzenie pracować ma pod kontrolą MIUI 12 z Androidem 11 i 6 GB RAMu.

Zdjęcia niestety nie podają jaki układ będzie napędzał Xiaomi Mi 11 Lite. Jedyną widoczną informacją jest wykorzystanie 8-rdzeniowej jednostki o taktowaniu maksymalnym 2.3 GHz. Bardzo możliwe, że będzie to Snapdragon 732G lub 755, ale obecnie nie ma żadnych szczegółów tan temat. Dodatkowo źródło przecieku podaje, że smartfon dostanie baterię o pojemności 4150 mAh, obsługę sieci 5G (ale to już chyba standard w dzisiejszych czasach) oraz aparat 64 Mpix.

Samo Xiaomi nie wypowiedziało się do tej pory na temat możliwości istnienia Mi 11 Lite, więc może okazać się, że to jakiś prototyp lub całkowita ściema. Zobaczymy.

Zamów Xiaomi Mi 11 z Tradingshenzhen z błyskawiczną dostawą do Polski

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!