Strona główna Aktualności Szczegóły dotyczące opaski Xiaomi Mi Band 4 wyciekły dzięki aplikacji Mi Fit!

Szczegóły dotyczące opaski Xiaomi Mi Band 4 wyciekły dzięki aplikacji Mi Fit!

-

Do tej pory informacje o Xiaomi Mi Band 4 pochodziły jedynie z certyfikacji czy plotek. Teraz jednak sytuacja uległa diametralnej zmianie. Nadchodząca kolejna opaska inteligentnej opaski chińskiego giganta nadchodzi wielkimi krokami, a my wiemy o niej coraz to więcej!

Mi Band 4 został certyfikowany w Tajwanie. Będzie NFC i Bluetooth 5.0!

Mi Fit zdradza szczegóły

Użytkownicy aplikacji mi fit postanowili dogłębnie ją przeanalizować w poszukiwaniu informacji o Mi Bandzie 4. Poszukiwania te przyniosły świetne rezultaty. Pierwszą informacją, która do tej pory nie była znana, jest to, że nowa generacja inteligentnej opaski chińskiego giganta otrzyma kolorowy wyświetlacz. Tym samym będzie to pierwszy Mi Band w portfolio firmy Xiaomi, który będzie korzystać z tego typu rozwiązania. Oczywiście już wcześniej na rynek trafił Xiaomi Hey+, ale opaska ta nie doczekała się globalnej premiery.

xiaomi mi band 4 3

To jednak jeszcze nie wszystko. Bardzo możliwe, że Mi Band 4 otrzyma mikrofon wykorzystywany do wydawania głosowych polecań inteligentnym asystentom. W samych Chinach bez wątpienia wsparcie otrzyma XiaoAI. Miejmy jednak nadzieję, że w europejskiej wersji pojawi się Asystent Google. Smartband producenta z Państwa Środka pozwoli także na sterowanie muzyką puszczaną z telefonu sparowanego z urządzeniem. Do tej pory także było to możliwe, ale musieliśmy korzystać z fanowskich aplikacji czy modów. Sama opaska może być nieznacznie większa niż Mi Band 3.

Trzeba przyznać, że nowe funkcje mogą przyciągnąć jeszcze większe grono użytkowników i jednocześnie w znaczący sposób przełożyć się na wzrost sprzedaży. Kiedy możemy spodziewać się premiery Xiaomi Mi Band 4? Sam producent jeszcze nie zapowiedział kiedy może się to stać, ale musimy pamiętać o tym, że poprzednia generacja została pokazana światu w maju zeszłego roku. Tym samym bardzo możliwe, że nowy smartband chińskiej firmy już niedługo trafi do sprzedaży. Oczywiście na europejską premierę będziemy musieli poczekać dłuższą chwilę. Największą zagadką pozostaje cena urządzenia. Miejmy nadzieję, że nowe funkcje nie sprawią, że Mi Band 4 będzie dużo droższy od swojego poprzednika. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje!

xiaomi mi band 4 1

Co myślicie o nowych funkcjach, które pojawią się w tegorocznej edycji inteligentnej opaski firmy Xiaomi? Zapraszamy do dyskusji!

Źródłogizchina.it

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej