Xiaomi Mi Band 4 z językiem polskim

xiaomi mi band 4 ekran

Stało się. Xiaomi Mi Band 4 trafia dzisiaj oficjalnie do sprzedaży w polskich sklepach. Jednocześnie od zaledwie kilku minut na najnowszej opasce Xiaomi dostępny jest także język polski!

Mi Band 4 po polsku

Xiaomi Mi Band 4 to najnowsza opaska chińskiego giganta. Oficjalna, polska premiera miała miejsce tydzień temu, a dzisiaj urządzenie to trafia na polskie półki sklepowe. Zgodnie z obietnicą Xiaomi, od dzisiaj Mi Band 4 miał także dostać język polski i kilka minut temu (09:30) pojawiła się aktualizacja opaski, która dodała nasz język ojczysty.

Xiaomi Mi Band 4 to godny następca swoich poprzedników [recenzja]

Co ciekawe, język polski w Mi Band 4 dostępny jest nie tylko na wersji globalnej urządzenia, ale także na tych, które przeznaczone są do chińskiej dystrybucji (CN). Wystarczy, że mamy najnowszą wersję aplikacji Mi Fit i zsynchronizujemy opaskę a naszym telefonem. Aktualizacja powinna pojawić się automatycznie, a po niej w Xiaomi Mi Band 4 wszystkie informacje będą w języku polskim.

mi band 4 glowna tarcza

W czasie tych kilku minut użytkowania zauważyłem jednak, że nie wszystkie tarcze wspierają aktualnie język polski. Oczywiście niezależnie od tarczy, całe menu opaski jest w języku polskim, a jedyna różnica w przypadku niewspierającej tapety, to informacja o dniu tygodnia w języku angielskim (MON, TUE, itp…).

Dodatkowo, jeśli po aktualizacji (lub dwóch, zależy jaka wersja opaski) po wejściu w pogodę macie znaki zapytania lub dalej język angielski, to u niektórych osób wystarczyło, że w Mi Fit wyłączycie i ponownie włączycie wyświetlanie pogody.

Jeśli więc do tej pory zwlekaliście z zamówieniem Xiaomi Mi Band 4, to teraz jest idealna okazja, by kupić opaskę. Zapraszamy do naszego wpisu ze spisem ofert, gdzie najlepiej kupić opaskę mi Band 4.

Macie już Xiaomi Mi Band 4? A może planujecie jej zakup?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!