Xiaomi Mi Band 4C w końcu zostanie zaprezentowany światu? Wiele na to wskazuje!

Xiaomi Mi Band 4C w końcu zostanie zaprezentowany światu? Wiele na to wskazuje!

Pierwsze informacje na temat tego, że Mi Band 4C będzie globalną wersję zaprezentowanego jakiś czas temu Redmi Band pojawiły się w sieci już w kwietniu. Ostatnie miesiące tak naprawdę nie przyniosły nam jakichkolwiek nowych informacji, ale teraz sytuacja się zmieniła. Wiele wskazuje na to, że już niedługo opaska ta pojawi się na rynku globalnym!

Xiaomi Mi Band 4C

Z racji tego, że w sieci nie pojawiały się nowe informacje na temat nadchodzącej opaski chińskiego producenta wielu fanów marki mogło stwierdzić, że ta tak naprawdę nigdy nie trafi na rynek. Nic bardziej mylnego. Mi Store na Filipinach opublikował grafikę prezentującą specyfikację Mi Band 4C. Dzięki temu możemy być wręcz pewni, że w bliżej nieokreślonej przyszłości będziemy świadkami premiery tego urządzenia. Co więcej z racji tego, że już wcześniej w sieci pojawiały się informacje na temat dostępności na rynkach Starego Kontynentu liczymy na to, że Mi Band 4C pojawi się w sprzedaży także w naszym kraju.

Xiaomi Mi Band 4C w końcu zostanie zaprezentowany światu? Wiele na to wskazuje!

Dzięki wspomnianej wcześniej grafice zagadką nie jest także specyfikacja. Nowa opaska sportowa Xiaomi otrzyma kolorowy ekran LCD TFT o przekątnej 1,08 cala. Same krawędzie mają by delikatnie zaokrąglone, a wyświetlacz pokryty powłoką mającą sprawić, że na szkle nie będą zbierać się odciski palców, a także inne zabrudzenia. Komunikacja ze smartfonem będzie odbywać się poprzez Bluetooth 5.0.

Zobacz także: Częściowa specyfikacja Redmi 9A pojawiła się w sieci

Użytkownicy będą mogli wyświetlać powiadomienia z telefonu, mierzyć swój puls przy pomocy Mi Banda 4C w czasie rzeczywistym, a także korzystać z pięciu wbudowanych funkcji sportowych. Nowa opaska sportowa chińskiego giganta otrzymała także certyfikat wodoodporności 5 ATM. Całość ma działać na jednym ładowaniu przez maksymalnie 14 dni. Xiaomi Mi Band 4C ma wyróżniać się na tle konkurencji przede wszystkim wyjątkowo niską ceną. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo!

Co myślicie o Xiaomi Mi Band 4C? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!