Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży! W chińskich sklepach, ale można zamówić do Polski

Mi Band 5
Huami Amazfit Band 6 pod kątem wyglądu już na pierwszy rzut oka przypomina Mi Banda 5.

Xiaomi Mi Band 4 z pewnością należy do udanych produktów chińskiego producenta. Sam go zakupiłem, a później zrobili to niektórzy z moich znajomych. Nic w tym dziwnego, bowiem za niewielkie pieniądze sprzęt ten daje ogromne możliwości. Co więc może być lepsze od Mi Band 4? Oczywiście Xiaomi Mi Band 5!

Xiaomi Mi Band 5 już jest!

Co prawda, premiera Mi Band 5 będzie dopiero jutro (to jest 11 czerwca), jednak już dzisiaj jest on dostępny do zakupu za pośrednictwem sklepu GearBest. Czym więc charakteryzuje się Xiaomi Mi Band 5?

Warto zobaczyć: Xiaomi Mi Band 4 to godny następca swoich poprzedników [recenzja]

W porównaniu do poprzednika, Mi Band 5 może pochwalić się większym wyświetlaczem oraz magnetycznym ładowaniem, dzięki czemu nie będzie trzeba wyjmować sprzętu z gumowej opaski aby ją naładować. Ponadto urządzenie wyposażono w NFC, które ma służyć do płatności bezstykowych. Jak będzie z nimi w Polsce? Tego niestety nie wiemy.

Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży! W chińskich sklepach, ale można zamówić do Polski

Kolejnymi dodatkami są: zamiana opaski w spust migawki aparatu telefonu (funkcjonalność dobrze znana z konkurencyjnych sprzętów), 11 nowych trybów sportowych, poprawiony sensor dający lepsze odczyty oraz tryb dedykowany kobietom pozwalający monitorować cykl menstruacyjny. W jaki sposób ma wyglądać to mierzenie? Tego niestety nie wiemy, choć ten dodatek jest naprawdę trafiony – Mi Band jest niewielkim i niezbyt ciężkim gadżetem, dzięki czemu jest często wybierany przez kobiety.

Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży! W chińskich sklepach, ale można zamówić do Polski

Ile kosztuje Xiaomi Mi Band 5? Aktualnie opaskę możemy zakupić w Chinach w cenie od 32,99 USD, co daje około 130 złotych. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę atrakcyjna oferta.

Jesteście zainteresowani Xiaomi Mi Band 5? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!