Xiaomi Mi Band 5 w końcu dostaje język polski

Xiaomi Mi Band 5 w końcu dostaje język polski

Xiaomi Mi Band 5 jest w oficjalnej sprzedaży na naszym rynku już około miesiąca. Jeśli nie jesteście jej posiadaczami, to mogliście nie wiedzieć, że do tej pory językiem, który używano na opasce był angielski. Tak, brzmi kuriozalnie, ale Xiaomi polscy dystrybutorzy zdecydowali się na sprzedaż, ponieważ wiedzieli, że nasz język wkrótce nadejdzie…

Mi Band 5 w końcu z językiem polskim

I ta chwila już jest, ale jeszcze nie dla wszystkich. Jak podaje źródło, aktualizacja pojawiła się w pierwszej kolejności w aplikacji Mi Fit na telefony z systemem iOS. Użytkownicy, którzy pobrali z App Store Mi Fit 4.5.0 mogą już cieszyć się językiem polskim na opasce Xiaomi Mi Smart Band 5. I to nie tylko oficjalnie zakupionych egzemplarzach, ponieważ także i użytkownicy opasek Chin meldują poprawnie wykonaną aktualizację.

Zobacz też: Nowe produkty ekosystemu Xiaomi zaprezentowane na całym świecie!

Warto przeczytać: OPPO Watch oficjalnie w Polsce! Zegarek z Android Wear i NFC został świetnie wyceniony

Prawdopodobnie aktualizacja udostępniana jest etapami i za jakiś czas będą ją mogli pobrać kolejni posiadaczy opasek z serii Xiaomi Mi Band. Warto jednak zaznaczyć, że nawet bez wspomnianego spolszczenia interfejsu, polskie znaki w powiadomieniach były wyświetlane prawidłowo. Myślę, że nie zmienia to faktu, iż opaska dostępna w Polsce powinna obsługiwać język polski.

Macie już aktualizację Mi Banda z polskim językiem? Jeśli tak, to możecie podzielić się w komentarzu wersją systemu operacyjnego oraz aplikacji Mi Fit.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!