Xiaomi Mi Bumblebee Backpack to plecak dla fanów serii Transformers

bumblebee
fot. https://www.youtube.com/watch?v=lcwmDAYt22k

Jesteście fanami serii Transformers, to z pewnością słyszeliście o filmie Bumblebee, który swoją globalną premierę miał 8 grudnia 2018 roku, a u nas pojawia się w kinach już od 4 stycznia 2019 roku. Na całym wydarzeniu chce też skorzystać Xiaomi, które zaprojektowało plecak nawiązujący do żółtego transformera.

Xiaomi Mi Bumblebee Backpack

Xiaomi ma już w swojej ofercie kilka plecaków, cztery z nich (Mi City Backpack, Mi Casual Daypack, Mi City Sling Bag, Mi Classic Business Backpack) są nawet dostępne w polskiej dystrybucji. Nie są to jednak unikatowe konstrukcje, a zwykłe, eleganckie plecaki. Mi Bumblebee Backpack wyróżnia się, i to bardzo.

bumblebee backpack xiaomi

Powstał on przy współpracy Xiaomi z Hasbro. Już na pierwszy rzut oka mocno się wyróżnia – po pierwsze żółtym kolorem, a po drugie kanciastą bryłą. Jak podaje źródło, dostępny jest też kolor szary. Dodatkowo plecak-transformer ma być podobno bardzo wytrzymały i lekki – wykonany został z tworzywa sztucznego EVA. Plecak ma przypominać bezpieczny pancerz, dlatego zamek został ukryty po wewnętrznej stronie. Pasek na ramię jest ergonomiczny, z wbudowaną grubą bawełnianą wyściółką oraz sprzączką na klatkę piersiową. Jest też pasek bagażowy, by przymocować plecak do walizki podróżnej. Torba ma mieć pojemność 16 litrów i wymiary 53 × 35 × 16 centymetrów. Bez problemu powinien się tam zmieścić laptop z ekranem 15,6 cala. Niestety cena nie jest kusząca, źródło podaje, że plecak został wyceniony na 539 juanów, czyli ok. 300 złotych.

Zobacz też: Recenzja Xiaomi Mi Mix 3 – ten telefon to kolejny krok ku bezramkowości

Według mnie jest on nieco zbyt ekstrawagancki i krzykliwy, ale kto wie – może spodoba się fanom Bumblebee i serii Transformers. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy chińska firma współpracuje z Hasbro. Pamiętacie może Meizu E2 Transformers Edition?

Meizu E2 Transformers Edition

Podoba Wam się Xiaomi Mi Bumblebee Backpack? Mamy wśród czytelników fanów Transformers?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!