Xiaomi Mi Mix 4 nie pojawi się w najbliższym czasie

Xiaomi Mi MIX 4

Niedawno Xiaomi pokazało całemu światu koncept nowego telefonu z serii Mi MIX, która już od początku istnienia starała się pokazać odważniejsze i bardziej innowacyjne produkty. Pierwszy MIX stawiał na śmiały krok w dziedzinie bezramkowości, a następne kontynnują ten trend. Okazuję się jednak, że zaprezentowany w ubiegłym, w październiku, roku MIX 3 nie doczeka się prędko oficjalnego sukcesora w postaci Mi MIX 4.

Na następnego MIXa jeszcze trochę poczekamy

Informacji na temat tegorocznych modeli dostarczył za pośrednictwem platformy Weibo jeden z menedżerów Xiaomi, Edward Bishop. Rozwiał tym samym wszelkie wątpliwości dotyczące pojawienia się modelu Mi MIX 4.

mi mix 4 post

W tym roku ujrzeliśmy konceptowego Mi MIX Alpha i nie zobaczymy więcej żadnych modeli. Oznacza to, że jeśli przymierzaliście się do zakupu, to powinniście jeszcze trochę poczekać lub wybrać ubiegłorocznego Mi MIX 3, którego nie uważam jednak za najlepszego smartfona.

Zobacz też: Recenzja Xiaomi Mi Mix 3 – ten telefon to kolejny krok ku bezramkowości

Dlaczego nie MIX Alpha? Chciałbym przypomnieć, że jest to koncept telefonu, który zostanie wyprodukowany w ograniczonej liczbie egzemplarzy i nie trafi do masowej sprzedaży. Ponadto nie kosztuje mało, gdyż 19999 juanów to około 11 tysięcy złotych. Myślę, że nie jest to też sprzęt w pełni dopracowany, jak to często okazuje się w przypadku nietypowych smartfonów, np. Galaxy Fold.

Nowa odsłona bezramkowca Xiaomi ujawniona światu. Poznajcie Mi MIX Alpha!

Być może chiński gigant przygotowuje coś specjalnego i chce to jeszcze bardziej dopracować. Wszak mieliśmy już do czynienia z przeciekami na temat rzekomej specyfikacji i wyglądu następnego MIXa “dla ludu”.

Spodziewaliście się nowego MIXa w tym roku? Czego oczekiwalibyście po Mi MIX 4? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!