Tablety Xiaomi Mi Pad 5 pojawią się w Europie! Na to czekaliście?

Xiaomi Mi Pad 5

Myślę, że jednym z najczęściej pojawiających się komentarzy zaraz po premierze najnowszego flagowa Xiaomi oraz tabletów było: “Jaka będzie cena w Polsce?” oraz “Czy będzie można kupić je w Polsce?”. Widać więc, że tym, co pokazało Xiaomi jest w naszym kraju zainteresowanie.

Xiaomi Mi Pad 5 pojawi się na rynku globalnym

Dobrze zapowiada się sytuacja, jeśli chodzi o tablety z rodziny Xiaomi Mi Pad 5. Jest to dla nas bardzo duża niespodzianka, ponieważ do tej pory tablety chińskiego producenta oficjalnie były sprzętami sprzedawanymi tylko w Chinach. Również ostatni Mi Pad 4, który co prawda można był zamówić przy pomocy chińskich sklepów internetowych lub polskich importerów i użytkować, ale jednak nie jest to to samo, co oficjalne wsparcie.

W dodatku jak podaje Kacper Skrzypek, jeden z polskich tłumaczy MIUI:

Mi MIX 4 oraz Mi Pad 5 Pro/5G nie mają ROM-u Global, jedynie Mi Pad 5 takowy posiada i on rzeczywiście w Europie wyjdzie. Reszta – nie.

Urządzenia te zostały także przyuważone w jednym z polskich sklepów Xiaomi. (zarówno Mi Pad 5 jak i Mi Pad 5 Pro). Pozostaje więc nam czekać na ich premierę w naszym kraju. Dajcie znać, czy jesteście zainteresowani kupnem tabletów Xiaomi! Jeśli chcecie poczytać o nich więcej, zajrzyjcie tutaj.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!