Xiaomi Mi True Wireless Earphones już u nas. Co chcecie o nich wiedzieć?

Xiaomi Mi True Wireless Earphones już u nas. Co chcecie o nich wiedzieć?

Słuchawki typu TWS czyli te całkowicie pozbawione jakichkolwiek przewodów cieszą się coraz to większą popularnością zarówno w naszym kraju jak i na całym świecie. Niemniej jednak nikogo nie powinien dziwić fakt, że to właśnie tego typu dokanałówki są wyjątkowo gorącym tematem. Jakiś czas temu w Polsce pojawiły się Mi True Wireless Earphones. Czy warto je kupić?

Xiaomi Mi True Wireless Earphones już w naszych rękach!

AirDotsy firmy Xiaomi naprawdę oczarowały mnie swoim stosunkiem ceny do możliwości i jakości dźwięku. Odkąd wersja z “Pro” w nazwie trafiła na rynek czekałem z niecierpliwością na moment, kiedy w końcu trafią one do nas na testy. Teraz, gdy w końcu Mi True Wireless Earphones czyli tak naprawdę globalny odpowiednik AirDotsów Pro trafiły do sprzedaży w naszym kraju, musiałem je mieć. No i mam! Dziś odebrałem swoje Mi True Wireless Earphones ze sklepu Xiaomi365.pl i właśnie rozpoczynam testy.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones już u nas. Co chcecie o nich wiedzieć?

I tutaj pojawia się zadanie dla was. Co chcecie wiedzieć na ich temat? Może jakieś tematy was wyjątkowo nurtują? Nad czymś szczególnym mamy skupić się podczas testowania słuchawek? Oczywiście nie zabraknie także porównania z tańszymi Xiaomi AirDotsami, które oczywiście nie muszą okazać się gorszymi dokanałówkami, ale to stwierdzę dopiero po testach. Recenzja powinna pojawić się już w przyszłym tygodniu!

Zobacz także: Recenzja pierwszych całkowicie bezprzewodowych słuchawek Xiaomi AirDots!

Xiaomi Mi True Wireless Earphones już u nas. Co chcecie o nich wiedzieć?

Specyfikacja Xiaomi Mi True Wireless Earphones

  • Łączność: Bluetooth 4.2
  • Aktywna redukcja szumów (ANC)
  • Możliwość obsługi słuchawek przy pomocy gestów
  • Certyfikat wodoodporności IP4X
  • Pasmo przenoszenia 8 – 25 000 Hz
  • Impedancja 16 Ω
  • Waga pojedynczej słuchawki: 5,8 g

Co myślicie o Xiaomi Mi True Wireless Earphones? Czy waszym zdaniem słuchawki typu TWS mają sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones dostępne są do kupienia w Xiaomi365.pl w świetnej cenieXiaom dla naszych czytelników z kodem ROOTSLUCHAWKI

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!