Xiaomi Pad 6 certyfikowany. Czekamy na nowy tablet Chińczyków

Xiaomi Pad 5
Xiaomi Pad 5

Xiaomi Pad 5 okazał się być całkiem ciekawym produktem. Jak się okazuje, następca w postaci Xiaomi Pad 6 został właśnie certyfikowany.

Nadchodzi Xiaomi Pad 6

Xiaomi Pad 5 okazał się być całkiem dobrym powrotem firmy do tabletów. Widocznie na tyle udanym, że Xiaomi już pracuje nad następcą. No i jak się właśnie okazuje, Xiaomi Pad 6 właśnie został certyfikowany przez EEC.

Możemy spodziewać się 4 wersji tabletu o oznaczeniach L81, L81A, L82 oraz L83. Domyślamy się, że prawdopodobnie mowa tu o Xiaomi Pad 6, Xiaomi Pad 6 Pro i Xiaomi Pad 6 Pro 5G. Ostatni model to może być tablet Redmi. Niestety, nie zostały zdradzone żadne większe szczegóły.

xiaomi pad 5
Xiaomi Pad 5

Plotki mówią, że nowe tablety będą wykorzystywać układ Qualcomm Snapdragon 888, czyli flagowy chipset z 2021 roku. Jest to całkiem spory zapas mocy, zwłaszcza jak na tablet. Możemy też spodziewać się ekranu o rozdzielczości minimum 2K z częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Możliwym jest nawet, że będzie to OLED. Przypuszczamy, że więcej danych poznamy bliżej premiery, którą powinna odbyć się w końcówce wakacji.

Źródło: GizChina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!