Xiaomi prezentuje szczoteczkę soniczną SOOCAS V1

Xiaomi prezentuje szczoteczkę soniczną SOOCAS V1

SOOCAS jest tak naprawdę jedną z wielu firm, w którą Xiaomi postanowiło zainwestować. Teraz chiński producent prezentuje światu zupełnie nową szczoteczkę soniczną, która ma wyróżniać się przede wszystkim długim czasem pracy na jednym ładowaniu. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu.

SOOCAS V1

Tak naprawdę, przynajmniej w kwestii specyfikacji, nowość chińskiego giganta nie różni się zbytnio od konkurencji oraz swoich poprzedników. Ogromną zaletą SOOCAS V1 ma być to, że szczoteczka jest w stanie pracować na jednym ładowaniu aż 60 dni. Sam proces ładowania trwa około 4 godziny, ale tak naprawdę zamysłem producenta z Państwa Środka było stworzyć urządzenie, o którego ładowaniu będziemy mogli zapomnieć. Sprzedaż szczoteczki sonicznej rozpocznie się już 9 września i dopiero wtedy poznamy oficjalną cenę urządzenia. Oczywiście w pierwszej kolejności SOOCAS V1 pojawi się w samym Państwie Środka, ale jakiś czas później powinien zadebiutować także w sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju.

Xiaomi prezentuje szczoteczkę soniczną SOOCAS V1

Nowa szczoteczka soniczna firmy Xiaomi oferuje trzy tryby mycia zębów. Pierwszym z nich jest tryb delikatny, który przeznaczony jest dla osób z nadwrażliwością. Kolejnym jest standardowy cechujący się umiarkowanymi wibracjami, a ostatnim jest tryb pulsacyjny, w którym drgania są naprzemiennie mocniejsze i słabsze. Przełączanie się pomiędzy trybami jest możliwe także podczas mycia zębów, a co za tym idzie każdą część jamy ustnej jesteśmy w stanie umyć dokładnie tak jak chcemy.

Zobacz także: Xiaomi prezentuje power bank Black Shark 10000 mAh z szybkim ładowaniem

Silnik soniczny pozwala na osiągnięcie maksymalnie 42000 drgań na minutę. Rączka została w całości wykonana z silikonu. Według chińskiego producenta znacząco ułatwi to mycie samej szczoteczki oraz utrzymanie jej w czystości. Na rynek trafią dwie wersje kolorystyczne SOOCAS V1 – niebieska oraz różowa.

Korzystacie ze szczoteczek sonicznych? Co myślicie o SOOCAS V1? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!