Strona główna Akcesoria Xiaomi prezentuje... żelazko! I to nie byle jakie!

Xiaomi prezentuje… żelazko! I to nie byle jakie!

-

Mam wrażenie, że Xiaomi wychodzi z założenia, że tydzień bez nowego produktu jest tygodniem straconym. Tym samym gigant z Państwa Środka zaprezentował światu kolejny niesmartfonowy produkt mający podbić serca fanów marki. 

Bezprzewodowe żelazko Xiaomi

Nowy produkt chińskiego producenta o nazwie Lofans Cordless Steam Iron trafia na rynek w cenie 199 juanów czyli około 115 zł. Oczywiście żelazka możemy kupić i w niższej cenie, ale patrząc na to co oferuje nowość Xiaomi produkt ten powinien spotkać się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez użytkowników. Niestety, ale urządzenie to dostępne jest na tę chwilę jedynie w Chinach i nie wiemy czy kiedykolwiek trafi do europejskiej dystrybucji, a w tym i do naszego kraju.

xiaomi logo

Samo żelazko charakteryzuje się mocą 2000 W. Do dyspozycji mamy trzy tryby pracy: suchy (bez pary i wilgoci), szybkiego prasowania oraz dokładnego prasowania. Oczywiście nie zabrakło także płynnej regulacji temperatury. Sprzęt ten może rozgrzać się maksymalnie do 200 stopni. Pojemnik na wodę ma pojemności 280 ml i według producenta pojemność ta ma w zupełności wystarczyć aby wyprasować cały ogrom ubrań. Xiaomi nie byłoby sobą gdyby wprowadziło na rynek zwykłe żelazko bez dodatkowych funkcji. Urządzenie to pozwala na prasowanie bezprzewodowe. Po odłączeniu od stacji ładującej maksymalna temperatura będzie utrzymywana przez maksymalnie dwie minuty, a sam proces grzania trwa 35 sekund.

Zobacz też: Smart poduszka Xiaomi zaprezentowana. Nowość ma zadbać o sen użytkownika

Żelazko wykonane jest w całości z aluminium z ceramiczną powłoką sprawiającą, że urządzenie nie będzie przywierać do naszych ubrań. Co więcej warstwa jonowa pozwala także na zabicie bakterii. I patrząc na specyfikację i możliwości Xiaomi Lofans Cordless Steam Iron sprzęt ten wydaje się wyjątkowo ciekawym rozwiązaniem. Miejmy nadzieję, że już niedługo pojawi się w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju.

Co myślicie o nowości giganta z Państwa Środka? Gdyby żelazko Xiaomi pojawiło się w Polsce to zdecydowalibyście się na zakup? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej