Xiaomi stworzyło własną grę typu Battle Royale. Poznajcie Survival Game!

xiaomi survival game 1

Xiaomi po raz kolejny zaskakuje. Tym razem gigant z Państwa Środka postanowił zaprezentować światu nie nowe urządzenie, a grę mobilną mającą podbić serca wszystkich fanów trybu Battle Royale.

Xiaomi Survival Game

Gra ta już na pierwszy rzut oka przypomina hybrydę PUBGa i Fortnite. Rozgrywka osadzona jest w przyszłości, ale twórcy postanowili iść w realizm, a nie typowo bajkową grafikę jak ma to miejsce w przypadku gry stworzonej przez Epic Games. Xiaomi Survival Game ma być pobierana przede wszystkim przez mieszkańców Indii. Sama gra waży zaledwie 185 MB czyli zdecydowanie mniej niż inne produkcje mobilne typu Battle Royale. Tym samym miałaby ona działać płynnie nawet na słabszych telefonach, a nie tylko flagowcach czy smartfonach gamingowych. Wersja beta Xiaomi Survival Game dostępna jest w chińskim sklepie Mi APP. Oczywiście możecie pobrać ją także w języku angielskim w formacie APK tutaj.

xiaomi survival game 4

Musimy jednak pamiętać, że jest to wersja beta. Sam postanowiłem pobrać grę i spróbować w nią zagrać, ale na tą chwilę ciężko cieszyć się rozgrywką. Zdarzają się przycięcia czy spadki klatek, dziwne błędy czy niespodziewane zamknięcia aplikacji. Tym samym jeśli chcecie zagrać w Xiaomi Survival Game to jak najbardziej możecie spróbować, ale na ostateczną wersję gry, która miejmy nadzieję będzie dopracowana do perfekcji, będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz też: Recenzja Xiaomi Mi Mix 3 – ten telefon to kolejny krok ku bezramkowości

xiaomi survival game 2

Sama rozgrywka wygląda identycznie jak w przypadku innych gier typu Battle Royale. Na starcie lecimy statkiem, który zrzuca nas w wybrane przez nas miejsce. Naszym celem jest znalezienie broni oraz wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Wygrywa ta osoba, która przetrwa. Stworzenie Survival Game przez giganta z Państwa Środka może oznaczać tylko jedno – rynek gier mobilnych stał się czymś w co chcą inwestować nawet największy producenci. Jeśli Xiaomi odniesie sukces to bez wątpienia pokusi się o stworzenie kolejnych gier, które będą coraz to lepsze. Z niecierpliwością czekamy na finalną wersję!

xiaomi survival game 5 xiaomi survival game 3

Co myślicie o Xiaomi Survival Game? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!