Xiaomi Watch S1 zadebiutuje już jutro! Tuż obok Xiaomi 12 i 12 Pro

Xiaomi Watch S1
(fot. Xiaomiui)

Jak się okazuje, jutrzejsza konferencja Xiaomi będzie obfita w nowości. Zaraz obok Xiaomi 12 i 12 Pro, zostanie pokazany nowy smartwatch – Xiaomi Watch S1.

Xiaomi Watch S1 – zobaczymy go już jutro

Jak wynika z informacji udostępnionych przez Xiaomiui na oficjalnym kanale na Telegramie, jutrzejsza konferencja Xiaomi będzie obfita w naprawdę sporo sprzętu. Oprócz najnowszych flagowych smartfonów, zostanie pokazany zegarek Xiaomi Watch S1.

Niestety, nie wiemy o nim zbyt dużo. Podobno ma być flagowych zegarkiem dla “profesjonalistów”. Na renderach możemy zobaczyć okrągły wyświetlacz oraz dwa przyciski w układzie podobnym do Xiaomi Mi Watch. Jak informuje źródło, “S” ma oznaczać “Strong”, czyli silny, potężny. Możemy więc uznać, że jest to w jakiś sposób ulepszona wersja Mi Watcha 1. generacji, którego sam posiadam. Mówi się też o szkle szafirowym przykrywającym ekran.

Oczywiście spodziewamy się też takich podstaw jak GPS, mierzenie tętna oraz wbudowany pulsoksymetr. Nie powinno zabraknąć mnóstwa trybów sportowych oraz oczywiście synchronizacji z telefonem. Ciekawi mnie czy zostanie dodane NFC do płatności zbliżeniowych – tak jak jest to w przypadku Xiaomi Mi Banda 6 NFC.

Konferencja Xiaomi odbędzie się już jutro, czyli 28 grudnia 2021 roku. Będzie ona głównie poświęcona Xiaomi 12 oraz 12 Pro, czyli najnowszym, flagowym smartfonom. Spodziewamy się też premiery słuchawek z aktywną redukcją szumów.

Źródło: Xiaomiui

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!