Xiaomi wprowadziło do sprzedaży nową opaskę Mi Smart Band 3i

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży nową opaskę Mi Smart Band 3i

Nie tak dawno temu swoją oficjalną premierę miała 4 generacja bardzo popularnej opaski, jaką jest Mi Band. Wydawać się może, że sprzedaż tej opaski jest bardzo dobra, dlatego też sporym zaskoczeniem były ostatnie informacje, które sugerowały, że Xiaomi pracuje nad kolejną opaską fitness. Tak się złożyło, że właśnie dzisiaj chiński producent zaprezentował Xiaomi Mi Smart Band 3i. 

Co oferuje Mi Smart Band 3i?

Swoim wyglądem opaska bez wątpienia nawiązuje do Xiaomi Mi Band 3, a nawet można powiedzieć, że jest identyczna. Niestety bliższe przyjrzenie ujawnia brak pulsometru, co sprawa, że opaska bardziej przypomina następcę Mi Band HRX Edition z 2017 roku. 

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży nową opaskę Mi Smart Band 3i

Mi Smart Band 3i oferuje 0,78-calowy dotykowy, monochromatyczny wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 128×80 pikseli. Ekran wyświetla powiadomienia z naszego smartfona, informację o przychodzącym połączeniu, liczbę kroków, przebyty dystans, spalone kalorie. Jest też możliwość sprawdzenia pogody. Producent deklaruje, że bateria o pojemności 110 mAh ma dostarczać urządzeniu energię przez 20 dni. 

Zobacz także: Mi Band 5 ma być dostępny z globalnie działającym NFC!

Dodatkowo, opaska jest wodoszczelna i można w niej nurkować na głębokościach nie przekraczających 50 metrów. Za łączność z innymi urządzeniami odpowiada moduł Bluetooth 4.2. Mi Smart Band 3i może współpracować ze smartfonami z Androidem 4.4 KitKat lub nowszym oraz z iOS 9.0 lub nowszym. Całość ma wymiary 4,68×1,81×1,1 mm. 

Xiaomi Mi Band 4 to godny następca swoich poprzedników [recenzja]

Cena i dostępność Mi Smart Band 3i

Opaska w pierwszej kolejności pojawi się w Indiach, gdzie została wyceniona na 1299 rupii indyjskich, co po przeliczeniu daje kwotę ok. 70 złotych. Przedsprzedaż rozpocznie się natomiast 10 grudnia bieżącego roku. Na ten moment nie wiadomo czy omawiana opaska pojawi się także na innych rynkach. 

Co sądzicie o nowej opasce Xiaomi? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!