Xiaomi z 4 premierami w Polsce. Wprowadzono słuchawki, router i hulajnogę

Xiaomi premiera
(fot. Xiaomi)

Nie tak dawno temu Xiaomi zapraszało nas na polską premierę przeróżnych produktów. Nie wiedzieliśmy jednak co takiego zostanie pokazane. Teraz właśnie jesteśmy po wydarzeniu i nie dość, że zobaczyliśmy nowości, to od razu są one przecenione.

Xiaomi z nowościami w Polsce – co pokazano?

Dzisiaj odbyła się premiera produktów Xiaomi w Polsce. Co pokazano? 4 produkty z różnych kategorii. Mowa tu o słuchawkach Mi True Wireless Earphones 2 Pro oraz Redmi Buds 3 Pro. Ponadto pojawił się gamingowy router Xiaomi AX 9000 oraz hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter 3.

Największą nowością bez wątpienia jest hulajnoga Mi Electric Scooter 3. Cechuje się ona nowym, tylnym hamulce tarczowym z dwoma zaciskami oraz regeneracyjnym systemem przeciwpoślizgowym E-ABS. Ponadto sprzęt waży zaledwie 13 kg oraz oferuje ogniwo o pojemności 7650 mAh, która wystarczy nawet na 30 km podróży. Moc silnika wynosi 600 W.

Mi Electric Scooter 3

Warto przyjrzeć się także słuchawkom. Mi True Wireless Earphones 2 Pro to słuchawki typu TWS, ale z wystającym elementem – podobnie jak AirPodsy od Apple. Redmi Buds 3 Pro natomiast są dokanałowe i całe chowają się w uchu.

Warto dodać, że zaproszenie na premierę produktów zawierało grafikę smartfonu. Niestety, żaden telefon nie został wprowadzony, ale cena Xiaomi Redmi Note 10S została obniżona o 100 złotych do 1099 PLN.

Nowości Xiaomi – jak wyglądają ceny?

Producent od razu podał regularną cenę produktów, jak i promocyjną. Warto dodać, że promocja już się rozpoczęła i potrwa do jutra (to jest 1 września) do godziny 10:30. A jak wyglądają ceny?

ProduktCenaCena promocyjna
Xiaomi Mi Electric Scooter 320991999
Xiaomi Router AX 900012991099
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro449399
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro299249

Jeśli więc masz ochotę na zakup któregoś z produktów, to radzę się pospieszyć. Promocja obowiązuje w sklepach mistore.pl, mi-home.pl i mimarkt.pl.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!