Xiaomi zapowiedziało nową ładowarkę bezprzewodową

Xiaomi ładowarka indukcyjna 20 W

Ładowanie indukcyjne jest coraz popularniejszą metodą uzupełniania energii w naszych smartfonach. Ba, nie tylko popularniejsze, ale i lepsze, producenci dodają wsparcie dla ładowarek bezprzewodowych o mocy np. 20 W. Chiński gigant, Xiaomi, zamierza wprowadzić już niedługo do sprzedaży nową, naprawdę stylową taką ładowarkę!

To będzie dobra, elegancka, ale i nie za droga ładowarka!

Wczoraj Xiaomi ogłosiło, że już niedługo ruszy sprzedaż ich nowej bezprzewodowej ładowarki. Mówiąc “niedługo” mam na myśli już ten poniedziałek, a więc 11 listopada. Zapewne większość osób słusznie skojarzy tę datę z naszym Narodowym Świętem Niepodległości, lecz w Chinach jest to dzień super wyprzedaży z okazji Dnia Singla. Ładowarka ta umożliwiać będzie ładowanie urządzeń z maksymalną mocą wyjściową 20 W. Smartfon będzie mógł zostać umieszczony na niej pionowo, ale też poziomo.

Z pewnością wyróżnia ją elegancki, minimalistyczny design. Niewątpliwie przyczynia się do tego jej matowe, czarne wykończenie. Nie wiem, czy tylko ja mam takie skojarzenie, ale ta podpórka trzymająca telefon pionowo wygląda trochę jak power bank, który również można znaleźć w ich ofercie. Może właśnie tak wpadł na taki pomysł projektant tego gadżetu, postawił power bank na ich istniejącej już ładowarce indukcyjnej, hmm…

Warto przeczytać: Brakowało wam szuflady aplikacji w MIUI? Już niedługo będzie można ją włączyć!

Wspomniałem wcześniej, że pojawić ma się ona w sprzedaży w 11 listopada, w dzień wielkich promocji. Xiaomi zatem nie mogłoby przejść obok tego święta obojętnie. Otóż, ładowarka ta na start będzie dostępna w obniżonej cenie, zaledwie 79 juanów, czyli jakieś 43.7 zł. Jej standardowa cena to 99 juanów – 54.7 zł.

Xiaomi ładowarka indukcyjna 20 W

Ceny te jednak dotyczą ich sklepu. Oczywiście u resellerów, czyli np. w sklepie Gearbest, kwota ta będzie na pewno wyższa, choć i tak myślę, że będzie dość atrakcyjna. Strzelam, że będzie ona w okolicy 80 zł. Jeśli rzeczywiście tak będzie, to przemyślę jej zakup, bardzo mi się ona podoba.

Mi osobiście ta ładowarka bardzo się spodobała. Jakie Wy macie o niej zdanie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!