YouTube Vanced powraca! Jako aplikacja ReVanced

youtube vanced revanced
ReVanced

Zapewne wielu z Was wie, że projekt YouTube Vanced został zamknięty i od jakiegoś czasu aplikacja nie jest rozwijana. Na szczęście już powstaje fork o nazwie ReVanced!

ReVanced to próba odrodzenia YouTube Vanced

YouTube Vanced to była aplikacja, którą wielu kochało. Dawała nam dostęp do funkcji YouTube Premium (a nawet więcej) bez żadnych opłat. Niestety, twórcy zamknęli projekt jeszcze w marcu. Czekaliśmy, aż ktoś “przejmie pałeczkę”.

revanced
ReVanced

I faktycznie tak się stało, bowiem aktualnie trwają pracę nad aplikacją ReVanced. Jak możecie się domyśleć, jest to kontynuacja rozwoju programu YouTube Vanced. Póki co, projekt jest na wczesnym stadium rozwoju. Aplikację możemy sobie ręcznie zbudować i zainstalować na telefonie za pomocą adb. Do tego jednak potrzebny jest dostęp root (a przynajmniej tak twierdzi instrukcja).

Został opublikowany również plik .apk. Próba zainstalowania aplikacji kończy się jednak niepowodzeniem. Niestety, nie mam urządzenia z rootem, gdzie mógłbym program sobie ręcznie zbudować.

revanced

Życzymy sukcesów twórcom aplikacji i liczymy, że ta szybko zostanie wydana w wersji stabilnej. W tym momencie jednak jedyną dobrą alternatywą dla YouTube pozostaje NewPipe.

Źródło: Własne, ReVanced

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!