Z okazji Walentynek mamy… aktualizację Telegrama!

Z okazji Walentynek mamy... aktualizację Telegrama!

Telegram to jeden z najszybciej rozwijających się komunikatorów internetowych. Na bieżąco implementowane są w nim przeróżne nowości, które nam – użytkownikom – ułatwiają codzienność. Z okazji Walentynek deweloperzy wydali nową aktualizację, która wprowadza między innymi funkcję Ludzie w Pobliżu 2.0.

Telegram z kolejną aktualizacją

Pierwszą zmianę jaką zauważyliśmy to zmieniony widok profilu naszego znajomego. Otóż od teraz około 2/5 ekranu zajmuje zdjęcie profilowe, natomiast poniżej mamy dostęp do takich informacji jak numer telefonu, nazwę użytkownika oraz udostępnione media. Kolejną nowością jest funkcja Ludzie w Pobliżu 2.0. Dzięki temu udogodnieniu możemy sprawdzić kto w naszym otoczeniu korzysta z Telegrama. Spokojnie, aby być widocznym dla nieznajomych należy zaznaczyć specjalną opcję w ustawieniach.

Ponadto rozwinięto rzeczy dodane już wcześniej. Między innymi dodano kolejne animowane emoji oraz ułatwiono przeglądanie multimediów – to znaczy zamiast przesunięć palcem po ekranie, teraz wystarczy dotykać jego krawędzie.

Warto przeczytać: Telegram z kolejną aktualizacją. Twórcy zwiększyli możliwości ankiet

W wersji desktopowej komunikatora dodano tryb Picture-in-Picture dla udostępnianych filmów oraz możliwość zmiany prędkości odtwarzania. Użytkownicy Linuxa powinni cieszyć się z poprawek związanych z ikoną zasobnika. Do tej pory logo Telegrama w zasobniku błędnie się skalowało, przez co przez większość czasu było rozmazane lub nienaturalnie małe. Na szczęście problem ten naprawiono.

Korzystacie z Telegrama? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!