Żabka Jush, czyli zakupy z natychmiastową dostawą do domu!

żabka zappka żabka jush

Już 21 października wystartuje pilotażowy program dostawy produktów zakupionych w sklepie Żabka do domów. Mowa tu o Żabka Jush!

Żabka Jush – zakupy z dostawą do domu nawet w 15 minut

Żabka chce zmienić nasze podejście do e-commerce i pracuje nad Żabka Jush, czyli specjalnym start-upem, w ramach którego użytkownicy będą mogli zainstalować pewną aplikację. Ta – póki co – dostępna będzie tylko na iOS-ie (debiut aplikacji na Androidzie jest zaplanowany na listopad).

Program zakłada, że klient będzie mógł złożyć zamówienie z dostawą do domu, a produkty zostaną dostarczone do niego w mniej niż 15 minut. Póki co, program ma być dostępny w Warszawie, dokładnie mowa tu o dzielnicach Śródmieście, Stara Ochota, Wola i Ursynów. W aplikacji natomiast mamy znaleźć aż 1300 przeróżnych produktów.

Żabka Jush

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że zamówienie i dostawa produktu będą możliwe w ciągu jednego dnia. Obecnie, dzięki q-commerce klienci mogą mieć zakupy w swoim domu nawet w kwadrans. W ramach start-upu Lite e-Commerce skupiamy się na rozwoju nowej usługi Żabka Jush, aby zagwarantować jak najwyższe standardy obsługi i maksymalną wygodę użytkowania. Zależy nam na dotarciu do klienta w szybkim czasie, aby otrzymał swoje zakupy właściwie „na już”.

powiedział Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Future.

Jestem ciekawy kiedy usługa wystartuje w innych dużych miastach, w tym w Lublinie. Przyznam szczerze, że jest to dosyć kusząca opcja, choć najbliższą Żabkę mam 4 minuty spacerkiem od siebie…

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!