Żabka: kup batoniki i otrzymaj voucher do Steama!

zabka
(fot. Wikipedia)

Żabka uruchomiła kolejną promocję skierowaną do graczy. Tym razem kupując 6 batoników możemy otrzymać voucher o wartości 25 złotych, który wykorzystamy na platformie Steam.

Kup 6 batoników Lion i otrzymaj 25 złotych do wykorzystania na Steam

Żabka wystartowała z kolejną promocją skierowaną do graczy. Tym razem dotyczy ona platformy Steam. Co trzeba zrobić? Należy udać się do sklepu i zakupić minimum 6 batoników Lion marki Nestlé. Dotyczy to trzech smaków – Chocolate, White oraz Coconut. Co ważne, przy płatności należy zeskanować swój kod karty żappka.

Po zakupie tych batonów, otrzymamy specjalny kod o wartości 25 złotych, który możemy wykorzystać na platformie Steam. Jest to całkiem dobry deal, a dlaczego to już wyjaśniam.

Otóż jeden batonik Lion kosztuje 1,80 zł, czyli przy zakupie wychodzi 10,80 zł. Warto dodać, że w niektórych sklepach obowiązują wielosztuki, więc wybierając batoniki można otrzymać rabat na zakup trzech batonów. Sumarycznie trzy batoniki kosztują 4,20 zł. Dobierając kolejne 3 otrzymujemy kwotę 8,40 zł. To oznacza, że płacąc mniej niż 11 złotych dostajemy kupon o wartości 25 złotych, a przy tym nadal mamy batoniki, które możemy zjeść lub komuś podarować.

zappka steam lion

Promocja wystartowała dzisiaj i potrwa do 9 lutego (czyli do przyszłej środy). Żabka dodaje, że Steam zadeklarował 2000 takich kodów, więc należy się nieco pospieszyć.

Nie jest to pierwsza taka promocja w Żabce, która została skierowana do graczy. Jakiś czas temu za zakup napojów energetyzujących Monster dostawaliśmy kupon na okres premium w Xbox Game Pass. Sam z tej promocji skorzystałem.

Źródło: Żabka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!