Żabka Nano stanęła w fabryce Tesli w Niemczech

żabka zappka żabka jush

Żabka to marka znana przede wszystkim w Polsce. Tradycyjnych sklepów Żabka jest wiele, ale firma próbuje również zdobyć rynek nowoczesnego podejścia do handlu – głównie za sprawą sklepów Żappka oraz Żabka Nano. Jak się okazuje Żabka Nano pojawiła się w Niemczech… w fabryce Tesli.

Żabka Nano + Tesla

Jak się okazuje, w fabryce Tesli w Niemczech pojawił się sklep. I to nie byle jaki, bowiem mowa właśnie tutaj o polskiej Żabce w formie Nano. O fakcie zrobiło się głośno w sieci, a informacje potwierdza sama marka.

Potwierdzamy, że pilotażowo ulokowaliśmy jedną placówkę poza granicami Polski – jest to efekt współpracy partnerskiej, dedykowany konkretnej grupie klientów. Ze względu na ograniczoną warunkami współpracy z partnerem dostępność sklepu, nie prowadzimy na ten temat komunikacji.

biuro prasowe Żabki

Tesla zabka
(fot. Facebook przez android.com.pl)

Żabka raczej nie próbuje mocno nagłośnić tego wydarzenia. Prawdopodobnie Tesla zrobi to samo. Ale dlaczego akurat tam powstał ten sklep? To może wydawać się proste – w niemieckiej fabryce Tesli pracuje całkiem sporo Polaków. Dla nich taki punkt zakupowy może okazać się po prostu przyjemny. Żabka Nano to również pokaz najnowocześniej technologii, a to lubi zarówno Tesla, jak i Elon Musk.

Otóż Żabka Nano to aktualnie najnowocześniejsza i największa w Europie siec sklepów autonomicznych. W środku nie znajdziemy żadnych pracowników, w tym kasjera – jedynie co jakiś czas musi pojawić się osoba, która wykłada towar.

Powód ukrywania tak ciekawej współpracy nadal jest niejasny. Może Tesla dopiero chce przetestować co polska marka ma do zaoferowania? Tego nie wiemy, ale myślę, że w przyszłości się to wyjaśni.

Źródło: android.com.pl, Business Insider

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!