Żabka stanęła w szpitalu. Choć w nieco innej formie

zabka szpital
(fot. Żabka)

Żabka właśnie podjęła się kolejnego projektu i to dosyć śmiałego. Otóż w jednym z warszawskich szpitali pojawił się automat vendingowy z logo tego sklepu.

Warszawski szpital z automatem vendingowym marki Żabka

Jak informuje sklep Żabka, wewnątrz jednego z warszawskich szpitali przy al. Rzeczypospolitej 5 stanęła lodówka vendingowa. Oferuje ona produkty dokładnie te, które znajdziemy w stacjonarnych sklepach Żabka. Mowa tu o około 30 produktach marek chociażby Szamamm, Tomcio Paluch czy Foodini, czyli są to kanapki, sałatki czy desery. Każdego dnia do wyboru jest kilka wariantów każdego z posiłków, a dania nie powtarzają się aż przez 8 tygodni.Targetem automatu mają być zarówno pracownicy placówki, jak i pacjenci.

Podczas pobytu w szpitalu pacjenci często mają potrzebę dokonania szybkich zakupów artykułów żywnościowych czy napojów. Taką możliwość stwarza nasz automat, w którym znaleźć można dobrze wszystkim znane produkty z asortymentu sieci Żabka. Dzięki niemu pacjenci, ich bliscy, a także pracownicy szpitala mogą zakupić najwyższej jakości, pożywne dania gotowe, zdrowe kanapki oraz napoje

Adam Manikowski, dyrektor zarządzający Żaka Polska.

Za produkty możemy zapłacić zarówno kartą płatniczą, jak i telefonem. Lodówka jest częścią projektu we współpracy z firmą Maczfit. To już kolejny krok Żabki w stronę rozpowszechnienia marki w inny sposób niż typowy sklep. Do tej pory zobaczyliśmy placówkę w modelu store-in-the-store, a teraz dostaliśmy automat vendingowy.

Źródło Żabka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!