Poznajcie Żabu – wirtualnego asystenta i kompana w grach w aplikacji Żappka.

Poznajcie Żabu - wirtualnego asystenta i kompana w grach w aplikacji Żappka.
Źródło: Żabka

Sieć sklepów Żabka kilka miesięcy temu zapowiedziała, że ma zamiar stworzyć swoje własne gry. Żabu jest pierwszą tego próbą, z licznymi funkcjami dodatkowymi.

Gry mobilne od Żabki

Żabka w ciągu ostatnich kilku lat bardzo prężnie rozwija się na naszym rynku. Firma wprowadza coraz to nowe rozwiązania i pomysły na prowadzenie biznesu, które jak dotąd bardzo jej się opłacały. Naturalnym było zatem, że ich aplikacja mobilna Żappka, będzie wciąż ewoluować, szczególnie że niemalże wszyscy z nas korzystają ze smartfonów. Pod koniec września Żabka dumnie poinformowała o podjęciu prób wejścia na rynek gier mobilnych, o czym pisaliśmy szerzej TUTAJ. Żabu jest pierwszym testem (dosłownie), możliwości tworzenia interaktywnej rozrywki dla użytkowników aplikacji Żappka.

Asystent w zakupach i zabawie

Żabu ma być czym więcej niż tylko prostą rozrywką, dlatego Żabka dodała do jego funkcjonalności kilka ciekawych dodatków. Jednym z głównych zadań Żabu będzie rola prywatnego asystenta w świecie Żabi. Zielony znajomy będzie nas witać, informować o aktualnych promocjach, pomagać w robieniu zakupów i wiele innych. Co w takim razie oferuje Żabu w kwestii gier? Jego postać będziemy mogli rozwijać dzięki zebranym żappsom, co poskutkuje wbijaniem leveli Żabu. Wygląd również będzie można zmieniać, dzięki dokonywaniu zakupów z użyciem Żappki. Mechanika będzie przypominać legendarne tamagotchi, dlatego Żabu będzie wymagać opieki i jedzenia, w postaci much, które dostaniemy za każdą wydana złotwókę. 5 much to jeden złoty.

Poznajcie Żabu - wirtualnego asystenta i kompana w grach w aplikacji Żappka.
Źródło: Żabka

Profit dla użytkowników aplikacji

Rozwój postaci Żabu i wbijanie leveli będzie oferowało nagrody dla użytkowników w postaci zniżek, darmowych żappsów, a nawet produktów. Osiągnięcie maksymalnego levelu, a jest ich w sumie 100, to obiecana nagroda niespodzianka. Żabu jest w tej chwili w fazie testów, ale trafi do Żappek 5000 testerów, którzy zapiszą się do programu TUTAJ. Kto pierwszy ten lepszy!

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!