Żabka chce tworzyć gry komputerowe i mobilne!

żabka zappka żabka jush

Popularna sieć sklepów Żabka, zarejestrowała właśnie markę Żabu, która ma zająć się wejściem na rynek gier komputerowych i mobilnych.

Gry AR

Tak, dobrze przeczytaliście tytuł. Żabka rzeczywiście ma zamiar zająć się grami komputerowymi i mobilnymi. Pod koniec sierpnia tego roku sieć zarejestrowała znak towarowy, którego nazwa brzmi Żabu. Według oficjalnych dokumentów Żabu istotnie ma działać w tej branży, ale nie sprecyzowano, o co dokładnie może chodzić. Biorąc pod uwagę, że Żabka wprowadziła niedawno w swoich sklepach Nano gry z gatunku rozszerzonej rzeczywistości (AR), być może właśnie o to chodzi.

zabka nano
(fot. Żabka)

Test

Gry AR od Żabki są dosyć skromne i ich głównym zadaniem jest umilenie klientom zakupów w sklepach Nano. Chodzi głównie o szukanie konkretnych produktów na półkach lub rzucanie do celu. Wtedy Żabka wyraźnie stwierdziła, że jest to test, aby sprawdzić, czy projekt znajdzie chętnych do grania. Możliwe, że tak się właśnie stało i stąd rejestracja marki Żabu. Żabka niestety nie chce ujawnić żadnych szczegółów, mówiąc, że ich sieć lubi zaskakiwać. Cała akcja jest w tej chwili rozwijana i zapewne w niedalekiej przyszłości dowiemy się, co Żabka planuje zrobić w świecie gier.

Źródło: telepolis.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!