Żappsy niczym waluta! Przelewy punktów Żabki już możliwe!

żabka zappka żabka jush

Możliwe, że wielu z Was zbiera żappsy, czyli punkty lojalnościowe w sklepach Żabka, które później możemy wymienić na różne nagrody. Jak się okazuje, sklep pozwolił na przelewanie żappsów kolegom!

Żappsy teraz jak waluta. Żabka zezwoliła na przelewy

Żabka już od jakiegoś czasu oferuje swoim klientom aplikację żappka, która służy między innymi do zbierania punktów lojalnościowych, czyli tak zwanych żappsów. Wymienić je można na różne nagrody, na przykład hot-doga, napój czy batonik. Przelicznik punktów jest całkiem przyjemny, bowiem każda wydana złotówka to 4 żappsy.

Do tej pory jednak żappsy mogliśmy albo zbierać dla siebie, albo po to, aby oddać je w ramach jakiejś akcji charytatywnej, chociażby na WOŚP lub na Pomoc Ukrainie. Teraz jednak żappsy możemy zbierać dla swoich znajomych lub jako walutę na późniejszą wymianę. I z tym nie żartuję, bowiem Żabka właśnie zezwoliła na przelewy.

Już teraz możemy przelać żappsy naszemu znajomemu. Wystarczy włączyć aplikację i kliknąć na liczbę żappsów – tam gdzie jest napis Masz {liczba} żappsów. Przeniesie to nas na kolejny ekran, gdzie ponownie klikamy na liczbę żappsów – tym razem w górnym, prawym rogu. Teraz właśnie pojawi się przycisk Przelej żappsy. Przelew jest możliwy z wykorzystaniem numeru telefonu – możemy nadać uprawnienia aplikacji Żappka, aby ta miała dostęp do naszych kontaktów.

Maksymalnie możemy przelać 1200 żappsów dziennie. Jest to całkiem spora suma, która pozwala nam na odebranie większego napoju lub hot-doga za darmo.

Źródło: własne przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!