Zawsze chciałeś być testerem? OnePlus ma coś dla ciebie!

OnePlus konkurs

Firma OnePlus produkuje nie tylko smartfony. W ich ofercie znajdziemy także różne akcesoria, jak chociażby słuchawki czy ładowarki samochodowe. Producent szuka ludzi, którzy mogliby zostać testerami jego nadchodzących gadżetów. Może to właśnie coś dla ciebie?

Zostań testerem akcesoriów OnePlus

OnePlus rozpoczął nietypowy konkurs. Tym razem do wygrania nie są żadne ich produkty, no przynajmniej nie bezpośrednio. Chiński gigant chce znaleźć ludzi, którzy mogliby testować ich najnowsze akcesoria. Osoby te otrzymają co najmniej trzy prototypy ich produktów w ciągu roku. Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie? W zasadzie jest to bardzo proste. Na ich forum, w podsekcji Akcesoria, należy opublikować autorską recenzję swojego akcesorium. Może to być dowolny sprzęt, np. słuchawki, pad do gier czy też power bank. Użytkownicy mają zatem szerokie pole do popisu, bowiem nie ma wymogu ani by to był konkretny rodzaj akcesorium, ani tego, aby pochodziło ono od marki OnePlus. Należy jednak pamiętać, że możemy złożyć tylko jedno zgłoszenie, czyli możemy przygotować recenzję tylko jednego produktu. No i rzecz jasna, musimy zgadzać się z regulaminem tej firmy.

Recenzja ta nie powinna być tylko ścianą tekstu. Producent mówi, że mile widziane są uzupełnienia w postaci zdjęć, wideo czy GIF-ów. Możemy też zdecydować się na nagranie vloga, czym na pewno wyróżnimy się spośród tłumu. Zgłoszenia są przyjmowane do 16 września tego roku do godziny 6:59 (po przeliczeniu tego na naszą strefę czasową), a więc mamy na to ciut ponad dwa tygodnie. Po tym terminie, OnePlus wybierze od pięciu do dziesięciu użytkowników, którzy przygotowali najlepsze recenzje. To właśnie oni staną się testerami nowych akcesoriów OnePlus. Zostaną oni zobowiązani do podpisania umowy NDA ze względu na to, iż będą to prototypy. Pozwoliłem sobie przejrzeć kilka zgłoszeń i przyznam Wam, że przy odrobinie wysiłku zrobicie znacznie lepszą recenzję w porównaniu do większości tych, które już tam są. Uważam, że to bardzo ciekawy konkurs z dość nietypową nagrodą. To dobry moment, by się wykazać kreatywnością, a w zamian zostać testerem akcesoriów jednego z najpopularniejszych producentów elektroniki użytkowej.

Zamierzacie wziąć udział w tym konkursie? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!