Tanie zegarki Maxcom w sam raz na Walentynki! Ruszy specjalna promocja dla par

maxcom

Trzeba to przyznać, że tanie urządzenia wearable stają się coraz lepsze. Zapewne wielu z Was zna chociażby Xiaomi Mi Band czy Xiaomi Mi Watch. A co powiecie na propozycję od marki Maxcom, która przygotowała promocję w sam raz na Walentynki?

Maxcom FW35 Aurum – tani smartwatch na Walentynki

Polska marka Maxcom wchodzi na rynek z kolejną propozycją inteligentnego zegarka. Mowa tu o modelu FW35 Aurum, który od razu dostępny jest w walentynkowej promocji (o czym za chwilę).

Smartwatch Maxcom FW35 Aurum sparujemy z naszym telefonem, co pozwala na wyświetlanie aktualnej pogody czy powiadomień. Treści te zostaną pokazane na wyświetlaczu o przekątnej 1,4 cala i kwadratowej budowie. Jak dodaje producent, mamy tutaj stylową i nowoczesną kopertę o dyskretnych ramkach. Dodatkowo użytkownik ma otrzymać opcję personalizacji dzięki szerokiemu wyborowi tarcz.

Maxcom FW35 Aurum

Zegarek mierzy takie parametry jak ciśnienie i saturację krwi. Nie zabrakło pulsometru. Smartwatch współpracuje z aplikacją mobilną DAFIT, która oferuje też analizę stanu zdrowia i innych danych. Warto wspomnieć o obecności wielu trybów sportowych, kontrolowania aparatu czy odtwarzacza muzycznego. Producent dodaje, że zegarek może pracować nawet do 7 dni na pojedynczym ładowaniu. Sprzęt kupicie w kolorze czarnym, złotym i różowym.

Maxcom FW35 Aurum

Maxcom FW35 Aurum wyceniono na 149 złotych, co jest całkiem ciekawą ofertą – konkurencyjną dla chociażby Mi Bandów od Xiaomi. Co ważne, do 14 lutego 2022 roku potrwa promocja w sklepach Neonet, w ramach której, przy zakupie dwóch zegarków, ten drugi FW 35 Aurum będzie kosztować o 50% mniej. Finalnie za dwa zegarki wyjdzie niecałe 234 zł.

Maxcom FW35 Aurum

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!