Zmiany w ofercie Virgin Mobile: co się dzieje z abonamentami?

Virgin Mobile

Virgin Mobile, jeden z wirtualnych operatorów komórkowych, niedawno ogłosił istotne zmiany w swojej ofercie abonamentowej. Choć klienci mają możliwość wypowiedzenia umowy bez żadnych konsekwencji, warto przyjrzeć się dokładnie tym zmianom zanim zdecydujemy się na ten krok.

Virgin Mobile wygasza cztery usługi

Virgin Mobile zdecydowało się na reorganizację swojej oferty, co spowodowało wygaszenie czterech istniejących usług. Od 1 czerwca 2023 roku przestaną być dostępne oferty AboJa, Plany w Abonamencie, Twoja Grupa Numerów w promocji Plany w Abonamencie oraz Darmowe GB dla Lojalnych. Operator tłumaczy to przyczynami technicznymi.

Użytkownicy taryfy AboJa zostaną automatycznie przeniesieni do nowej oferty Abonament Dla Każdego 1.0 5 GB. Ta oferta obejmuje nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz 5 GB internetu. Wprowadzenie nowej oferty wiąże się z podniesieniem ceny abonamentu do 15 zł miesięcznie (o ile klient korzysta z rabatów za zgodę na e-fakturę oraz zgody marketingowe) lub do 25 zł miesięcznie, jeśli klient nie korzysta z rabatów.

Osoby korzystające z taryf Plany w Abonamencie, Twoja Grupa Numerów w promocji Plany w Abonamencie i Darmowe GB dla Lojalnych zostaną przeniesione do oferty Abonament Dla Każdego 1.0 10 GB. W ramach tej oferty otrzymają nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz 10 GB internetu. Opłata za ten abonament wyniesie również 15 zł miesięcznie (z rabatami) lub 25 zł miesięcznie (bez rabatów).

Umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych możesz wypowiedzieć do dnia wejścia tych zmian w życie. Umowę rozwiążemy z upływem okresu wypowiedzenia wskazanego w Twojej Umowie. Złożenie wypowiedzenia nie będzie skutkowało naliczeniem kary umownej.

czytamy w komunikacie P4

Klienci, którzy nie zgadzają się z wprowadzanymi zmianami, mają możliwość wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. Wypowiedzenie umowy nie będzie skutkować naliczeniem kary umownej. Warto jednak zastanowić się, czy opłaca się zrezygnować z oferty Virgin Mobile. Nowe abonamenty wciąż pozostają atrakcyjne, szczególnie biorąc pod uwagę nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz dostępne pakiety internetowe.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!