Znamy datę kolejnego festiwalu wyprzedaży w Steam!

Znamy datę kolejnego festiwalu wyprzedaży w Steam!

Wszyscy zawsze z niecierpliwością czekamy na wyprzedaże Steam. Zazwyczaj możemy dorwać na nich masę fajnych tytułów w bardzo niskich i promocyjnych cenach – a kto nie lubi oszczędzać pieniążków w portfelu? Znamy już daty najbliższych wyprzedaży!

Jakie promocje szykuje Steam?

Steam dosyć często organizuje dla nas ciekawe wyprzedaże, nie możemy narzekać, że jest ich niewiele. Najbliższe szykujące się promocje to halloweenowa, jesienna i zimowa. Ceny bardzo wielu gier będą przecenione i będą tylko czekać aż dodamy je do swojej biblioteki. Moja zawsze sporo powiększa się po takich promocjach. Niektóre z okazji na Steamie trwają nawet do dwóch tygodni, jak wyprzedaż zimowa oraz letnia. Inne nieco krócej, ale zawsze na tyle sporo by wyrwać coś ciekawego nawet jeśli pracujesz całymi dniami.

Znamy datę kolejnego festiwalu wyprzedaży w Steam!

Kiedy obniżka cen na gry?

Wszyscy czekacie na tą informacje już pewnie od dłuższego czasu, więc przybywam z odpowiedzią. Najbliższej promocji spodziewać możemy się już 29.10.2020 r. – 02.11.2020 r. i będzie to Steam Halloween Sale. Następnymi promocjami będzie Steam Autumn Sale – 25.11.2020 r. – 01.12.2020 r. oraz Steam Winter Sale – 22.12.2020 r. – 05.01.2021 r. Które promocje na Steamie są najlepsze? Biorąc pod uwagę wszystkie okazyjne ceny na platformie, największe obniżki cen zastaniemy w zimowej oraz letniej wyprzedaży. Chociaż w lecie ceny spadają najbardziej. Wszystko to dlatego, że Winter i Autumn sale są zbyt zbliżone datą do jesieni, gdzie najwięcej gier ma swoją premierę. Stąd w lato, gdy minie już trochę czasu, możemy dostać gry zasadniczo nowe, przecenione o nawet 50%!

Macie zamiar powiększyć swoją kolekcje podczas promocji?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!