Strona główna Aktualności ZTE potwierdza plotki dotyczące targów Mobile World Congress 2019. Pierwszy smartfon z...

ZTE potwierdza plotki dotyczące targów Mobile World Congress 2019. Pierwszy smartfon z 5G pojawi się już 25 lutego!

-

To, że ZTE pracuje nad swoim własnym smartfonem z obsługą sieci 5G jest już pewne. Teraz w sieci pojawiły się informacje dotyczące daty premiery tego urządzenia. Nowość chińskiego producenta zadebiutuje już na targach MWC 2019!

Mocniejsza wersja ZTE Axon 10 z 5G?

Wszystko wskazuje na to, że już 25 lutego zobaczymy nie jeden flagowy smartfon, a dwie wersje tego samego urządzenia. Mowa oczywiście o Axonie 10 oraz Axonie 10 Pro. ZTE chce na dobre wrócić do walki o miano najmocniejszego flagowca i udowodnić konkurencji, że nie jest firmą, która, pomimo swoich problemów, pozwoli światu o sobie zapomnieć. Specyfikacja urządzeń nie została wprawdzie jednak jeszcze potwierdzona, ale w sieci pojawia się coraz to więcej plotek na ich temat.

zte 5G mwc (2)

Zarówno Axon 10 jak i Axon 10 Pro mają pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 855. Główną różnicą pomiędzy poszczególnymi wersjami urządzenia ma być to, że wariant Pro otrzyma wsparcie sieci 5G oraz większą ilość RAM-u. Topowy wariant może otrzymać nawet 10 GB lub 12 GB RAM. Co ciekawe najprawdopodobniej ZTE Axon 10 jak i Axon 10 Pro trafią także do Europy, a w tym możliwe, że i do Polski. Smartfony pojawiły się już nawet w bazie danych Wspólnoty Europejskiej, a co za tym idzie niedługo po premierze na targach Mobile World Congress możemy doczekać się także prezentacji na Starym Kontynencie.

Zobacz też: ZTE Axon 10 Pro dostanie Snapdragona 855 i 6 GB RAMu

Kwestie użytego wyświetlacza, pamięci wewnętrznej czy pojemności baterii nadal pozostają tajemnicą. Zagadką jest także cena urządzenia. Jeśli ZTE chce na dobre wrócić na rynek i zaistnieć w świadomości klientów to tak naprawdę ma dwa wyjścia – albo zaskoczyć nas wszystkich niską ceną albo czymś czego nie ma konkurencja. Wszystko stanie się jasne już 25 lutego!

Czekacie na premierę nowych flagowców ZTE? Czego po nich oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji!
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej