CD Projekt RED pokazał zwiastun nowego Wiedźmina

witcher_3_wiedzmin_3

Czekamy, czekamy i się doczekaliśmy. Premiera nowej gry CD Projekt RED osadzonej w uniwersum wiedźmina jest bliżej niż nam się wydaje. Zostały do niej już tylko trzy dni, a już teraz możecie obejrzeć zwiastun gry.

Zwiastun The Witcher: Monster Slayer

Wydaje mi się, że CD Projekt RED nie promował jakoś szczególnie nadchodzącej gry mobilnej. Atmosfera jednak i tak zrobiła się gorąca po ogłoszeniu daty premiery, która ma odbyć się 21 lipca. W dodatku ostatnio pojawiły się pierwsze przedpremierowe recenzje i wrażenia, które są zdecydowanie pozytywne – nie natknąłem się na krytykę The Witcher: Monster Slayer w sieci.

Jeśli jesteście ciekawi nowej gry, zobaczcie poniższy zwiastun “Żyj życiem Wiedźmina”. Przedstawione w nim ujęcia naprawdę wprowadzają w wiedźmiński klimat gry i myślę, że zachęcają do pobrania i zagrania w The Witcher: Monster Slayer. Czy wszystko będzie wyglądać tak epicko jak na filmie? Tego dowiemy się już 21 lipca.

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o grze CDPR, to spieszę z wyjaśnieniem. The Witcher: Monster Slayer  to gra terenowa z rozszerzoną rzeczywistością będzie bezpłatną produkcją i zadziała na smartfonach z systemami Android oraz iOS. Akcja gry będzie osadzona w czasie sprzed znanych nam książek, gier czy serialu. Gracz wcieli się w wiedźmina po świeżo ukończonej szkole. W grze mają się znaleźć pojedynki z potworami z perspektywy pierwszoosobowej wykorzystujące technologię AR. a także zlecenia do wykonania, interakcje z NPC-ami oraz wiedźmińskie śledztwa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!