Cyberpunk się nie udał? Może ta gra będzie nowym sukcesem CD Projekt

CD Projekt RED

CD Projekt RED w ubiegłym roku zapowiedziało premierę mobilnej gry The Witcher: Monster Slayer. Dowiedzieliśmy się wówczas, że będzie to tytuł umożliwiający zabawę z AR, rozszerzoną rzeczywistością. Zdecydowanym królem tego typu gier jest obecnie wciąż zdające się cieszyć popularnością Pokemon GO. Tytuł zostanie wydany przez studio Spokko, spółkę z grupy CD Projekt RED.

Premiera The Witcher: Monster Slayer już za parę tygodni

Polska i globalna premiera mobilnej aplikacji ma mieć miejsce już 21 lipca 2021 roku. Gra terenowa z rozszerzoną rzeczywistością będzie bezpłatną produkcją i zadziała na smartfonach z systemami Android oraz iOS. Akcja gry The Witcher: Monster Slayer będzie osadzona w czasie sprzed znanych nam książek, gier czy serialu. Gracz wcieli się w wiedźmina po świeżo ukończonej szkole.

Na ten moment wiemy, że w grze mają się znaleźć pojedynki z potworami z perspektywy pierwszoosobowej wykorzystujące technologię AR. W grze pojawią się także zlecenia do wykonania, interakcje z NPC-ami oraz wiedźmińskie śledztwa. Wygląda na to, że jest to dużo rozrywki, która jednocześnie zostanie połączona z aktywnością fizyczną. W rzeczywistości gracz będzie mógł faktycznie poczuć się jak na wiedźmińskim szlaku. Jestem ciekaw czy znajdą się tutaj równie barwne zadania jak w Wiedźminie 3: Dziki Gon.

The Witcher: Monster Slayer jest już obecne wizualne w Google Play, a więc możecie wziąć udział w przedpremierowej rejestracji do gry. Aplikację znajdziecie >>tutaj<<.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!