30 dni dostępu do Netflix za 10 groszy? Tak!

netflix

Niegdyś kiedy chcieliśmy zakupić Netflixa, to mogliśmy go testować kompletnie za darmo przez całe 30 dni. Niestety, element ten wykorzystywały szemrane strony, na których, za drobną opłatą, można było wykupić konto i cieszyć się dostępem do treści znajdujących się na tej platformie. Ten zabieg zmusił giganta do usunięcia opcji testowania usługi. Na szczęście Netflix wymyślił coś nowego i od teraz możemy mieć konto Premium w Netflix za grosze i to dosłownie!

Netflix prawie za darmo na cały miesiąc!

Netflix, podobnie jak wiele innych tego typu usług, oferowało darmowy okres próbny, dzięki czemu mogliśmy dokładnie przetestować i sprawdzić czy w ogóle potrzebujemy decydować się na subskrypcję. Niestety, ten element był wykorzystywany i całkiem długo w sieci mieliśmy dostępne aukcje, na których mogliśmy zakupić konto z uruchomionym darmowym okresem próbnym. Z tego co widzę, Netflix zdecydował się przywrócić chociaż namiastkę dawnej możliwości testowania.

Od teraz decydując się na wykupienie subskrypcji Netflix, pierwszy miesiąc mamy za jedyne 10 groszy! Jest to bardzo korzystne, bowiem przez 30 dni jesteśmy w stanie dokładnie przetestować usługę. Nie bez powodu mówię tutaj o testowaniu platformy – niestety, ale promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do nowych użytkowników.

Warto zobaczyć: PROMOCJA: 3 miesiące Premium w pCloud w cenie 1!

Jak skorzystać z promocji? Należy założyć konto na platformie Netflix, a następnie zdecydować się na wykupienie jednego z pakietów. Kolejnym krokiem jest podanie danych swojej karty płatniczej. Z konta powinna zostać pobrana kwota w wysokości 10 groszy. UWAGA: po minięciu 30 dni usługa sama sobie pobierze pieniądze z konta bankowego podpiętego do karty płatniczej! Aby tego uniknąć należy odpiąć kartę od konta Netflix przed minięciem 30 dni od zakupu.

Co ciekawe, promocyjna kwota ciągle się zmienia i w każdej z przeglądarek mam inną cenę. W Brave Browser na Androidzie mam możliwość wykupienia usługi na pierwsze 30 dni za 17 złotych, natomiast na Firefox na komputerze – za 10 groszy. Kiedy natomiast włączę tryb prywatny w Firefox to cena zmienia się na 4 złote. Sytuacja wygląda podobnie w Microsoft Edge i w desktopowym Brave, bowiem i tam cena zależy od trybu przeglądania. Wniosek jest prosty. Jeśli chcecie skorzystać z promocji to próbujcie tyle razy wchodzić na stronę Netflix, aż dostaniecie możliwość wykupienia za 10 groszy lub 4 złote. Natomiast odpuście sobie, kiedy oferowana Wam jest cena 17 złotych :).

Korzystacie z Netflixa? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!