AirPodsy w zestawie z przyszłorocznymi iPhonami? Taki plan ma mieć Apple

AirPodsy w zestawie z przyszłorocznymi iPhonami? Taki plan ma mieć Apple

AirPodsy to aktualnie najlepiej sprzedający się produkt giganta z Cupertino. Apple nie słynie jednak z tego, że rozpieszcza swoich klientów dodatkami czy bardzo dużymi zestawami. Świetnym przykładem może być to, że do tego roku w zestawie z iPhonami nie sposób było znaleźć mocniejszej ładowarki. Teraz w sieci pojawiły się plotki mówiące o dodaniu właśnie AirPodsów do przyszłorocznych smartfonów!

AirPodsy w zestawie z iPhonami?

Informacje te pochodzą z serwisu DigiTimes, który powołuje się na zaufane źródło mające być prawie całkowicie pewne, że już w przyszłym roku w pudełku zawierającym nowego iPhona znajdziemy także.. AirPodsy. Dla przypomnienia słuchawki te to sprzęt, który ciężko nazwać tanim. Pierwsze generacja całkowicie bezprzewodowych słuchawek giganta z Cupertino w naszym kraju kosztuje około 800 zł. Czy Apple doda je całkowicie za darmo do nowych smartfonów? Szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć. Zrozumiałbym, gdyby AirPodsy sprzedawały się fatalnie. Te jednak cieszą się tak dużą popularnością, że amerykański producent musi podwoić ich produkcję.

apple airpods
Które AirPodsy miałyby trafić do zestawu z nowymi iPhonami?

Co więcej wydaje mi się wręcz niemożliwe, że nagle Apple zmieni swoją politykę i doda za darmo w zestawie coś co jest warte niespełna 1000 zł. Oczywiście rozwiązanie tego problemu jest niezwykle proste – wystarczy, że gigant z Cupertino znacząco podniesie ceny przyszłorocznych iPhonów i wtedy zestaw składający się zarówno z smartfona jak i słuchawek będzie mieć dla Apple sens.

Zobacz także: Niemiecki rząd chce zmusić Apple do wprowadzenia Google Pay i Samsung Pay na iPhonach

Przyszły rok ma nam przynieść także pierwsze telefony Apple z modemami 5G. Te bez wątpienia będą zdecydowanie droższe niż tradycyjne iPhony i tutaj możliwe jest to, że w zestawie znajdziemy właśnie AirPodsy. Koszt słuchawek będzie jednak bez wątpienia wliczony w cenę smartfona. Myślę, że przyszły rok może przynieść naprawdę sporo nowości, które powinny podbić serca wszystkich fanów amerykańskiego producenta. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość!

Czekacie na przyszłoroczne iPhony? Czy waszym zdaniem dodanie AirPodsów do smartfonów giganta z Cupertino ma sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!