Allegro rozpoczyna ekspansję międzynarodową – ceny w euro

Allegro

Allegro jest serwisem, który prężnie rozwija się i działa w naszym kraju. Na naszym portalu mogliście dzisiaj przeczytać o ogromnym sukcesie programu Allegro Smart!. Platforma nie zatrzymuje się i chce wkroczyć na arenę międzynarodową.

Z Allegro będą korzystać w całej Unii Europejskiej

Jak podaje serwis cashless.pl, Allegro powiadomiło o uruchomieniu anglojęzycznych usług. Mają one dać łatwy dostęp do zakupów zagranicznym klientom, a także sprzedawcom. Dowiadujemy się, że będą mogli oni liczyć na tłumaczenie ofert, a kupujący skorzystają z międzynarodowych ustawień na allegro.pl. Docelowo platforma e-commerce ma działać z domeną allegro.com, ale na ten moment, jeśli tam zajrzymy, nie trafimy na popularny portal. Firma deklaruje, że obie strony transakcji będą miał zapewnione wsparcie przed, w trakcie i po zakupie.

Anglojęzyczny serwis ma dać klientom w Unii Europejskiej dostęp do ponad 60 milionów ofert. Oprócz wyszukiwania i kupowania w języku angielskim będzie można płacić w euro. Wsparcie płatności i dostaw zapewni Allegro. Od prezesa spółki, Francois Nuytsa, dowiadujemy się, że ekspansja międzynarodowa jest jednym z priorytetów Allegro. Koncentrowanie się tylko i wyłącznie na polskim rynku może być ryzykowne. W końcu niedawno weszły do nas Amazon i Shopee.

Źródło: cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!