Allegro Lokalnie z darmowymi dostawami! O ile masz Smart

Allegro Smart
Allegro Smart

Allegro od jakiegoś czasu dzieli się na dwie usługi – zwykłe Allegro, które dobrze znacie, ale również Allegro Lokalnie, czyli taki odpowiednik OLX. Jak się okazuje, subskrypcja Smart zacznie działać również w wariancie Lokalnie.

Allegro Smart zadziała w Allegro Lokalnie

Allegro Lokalnie to pewnego rodzaju odpowiednik OLX, gdzie możemy wystawić jakieś swoje przedmioty i sprzedać sąsiadom z okolicy, albo – o ile zechcemy – wysłać komuś kurierem. Lokalnie stało się ważną częścią Allegro po tym, jak z głównego serwisu raczej zniknęły aukcje osób prywatnych, a pozostały same firmy. Sam z Allegro Lokalnie korzystam od czasu do czasu – i to po obu stronach. Usługa Allegro Smart jednak tutaj do tej pory nie sięgała, więc decydując się na zakup na tej platformie, musieliśmy płacić za przesyłkę. To się jednak zmienia.

Jeśli mamy Allegro Smart, to faktycznie skorzystamy z darmowej dostawy w Allegro Lokalnie. Jakie są warunki? Wyjątkowo proste. Po pierwsze, aukcja musi mieć przy swojej nazwie logo Allegro Smart. Po drugie, wartość produktu musi wynosić minimum 40 złotych. W przypadku zwykłego wariantu subskrypcji, możemy z opcji korzystać wielokrotnie. Jeśli jednak mamy Smart na Start, to jesteśmy ograniczeni do dwóch przesyłek.

Allegro Lokalnie z darmowymi dostawami! O ile masz Smart

Jeśli natomiast jest się sprzedającym, to też wykorzystamy wykupioną subskrypcję Smart. Po pierwsze, możemy taką zaoferować potencjalnym kupcom. Po drugie, nie zapłacimy za przesyłkę i to nawet aż 8 razy (dwukrotnie, jeśli mamy Smart na Start). Cena wystawianego przedmiotu nie ma znaczenia. Promocja potrwa do 30 czerwca.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!