Allegro Pay z wyższym limitem! Testy już trwają

Allegro Pay

Allegro Pay okazało się być bardzo trafną usługą, która znacznie ułatwia zakup na raty na platformie Allegro. Niestety, aktualny limit 4200 zł może być dla wielu za mały. Jak się okazuje, trwają testy zwiększonego limitu.

Allegro Pay z limitem 6900 złotych

Allegro Pay to wbudowana usługa w Allegro, która pozwala na szybki zakup online z podziałem płatności na raty. Użytkownik dostaje specjalnie przydzielone środki (maksymalnie 4200 zł), które może wydać na zakupy w Allegro. Można skorzystać z płatności odroczonej o miesiąc lub podzielić zakup na raty (o ile kwota zakupu wynosi minimum 200 zł) – 2 raty 0% (tylko dla subskrybentów Smart!), 5 rat, 10 rat lub 20 rat. Niestety, raty 5, 10 i 20 są oprocentowane. Spłacając produkty, ponownie napełniamy portfel dostępnych środków do wydania.

Aktualny limit zakupów wynosi 4200 złotych. Nie jest to mało, ale może być niewystarczająco do nieco droższych rzeczy, a dobrym przykładem może być lepszy, wydajniejszy laptop. Wiadomym było, że Allegro będzie chciało zwiększać limit, jednak nie byliśmy informowani o żadnych dużych konkretach.

To się jednak zmienia, ponieważ niektórzy użytkownicy zyskali większy limit wynoszący nie 4200 zł, a aż 6900 zł. Jak wynika z tego wątku na forum, Allegro uruchomiło program testowy rozszerzonego portfela Allegro Pay. Niestety, nie wiem na jakiej podstawie byli wybierani użytkownicy – sam jestem jednym z pierwszych użytkowników Allegro Pay, jednak nie otrzymałem dostępu do tych testów.

Źródło: Tabletowo, forum Allegro

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!