Allegro zmienia zasady korzystania ze swojej nie dawno wprowadzonej usługi Smart. Od 5 listopada oficjalnie zniesiono limity przesyłek oraz wprowadzono nowe typy abonamentów. 

Allegro Smart zmienia się na lepsze

Allegro Smart już od samego początku cieszyło się dużą popularnością. W pierwszym tygodniu od startu usługi zamówiono 850 tysięcy produktów. Cała idea usługi polega na darmowej dostawie (wyszczególnione typy) w ramach abonamentu. Aby załapać się na darmową dostawę musimy dokonać zakupu powyżej 40 złoty z oznaczeniem „Smart!” (Oczywiście wcześniej musimy wykupić abonament).

Dla wielu uciążliwe było zobowiązanie się na pół roku lub rok z abonamentem a dla prawdziwych zakupoholików limit paczek. Jednak od 5 listopada dokonano zmian w funkcjonowaniu usługi:

  • Nielimitowana liczba dostaw – wcześniej limit wynosił 365 paczek na rok
  • Miesięczne płatności za Allegro Smart! – dostępne są dwa typy abonamentów: 8,99 złoty miesięcznie lub 49 złoty rocznie (opcja płatności co 6 miesięcy nie jest już dostępna).

Darmowe przesyłki bez limitu dostępne są przy następujących opcjach dostawy:

Warto zwrócić uwagę, że dzięki Allegro Smart mamy darmowe zwroty (Darmowe zwroty nie dotyczą listów).

Trzeba przyznać, że Allegro idzie z nowym programem w bardzo dobrą stronę. Szczególnie, że sama usługa zwraca się już po 5-6 zamówieniach złożonych w ciągu roku (a idealnie spisze się przy zamawianiu produktów świątecznych, kiedy to ilość zamówień znacznie rośnie).

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie Allegro Smart.

Korzystaliście już z Allegro Smart? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach!